De Vliegende Koffer
Een reizend poppentheater dat met een poppenspel een eigen verhalen vertelt is De Vliegende Koffer.
Charlotte de Lange van Poppentheater De Vliegende Koffer is een jonge theatermaakster die alles in zich heeft om uit te groeien tot een poppenspeler van naam en faam.
Zeer talentvol, mooie manipulatie van de poppen, verrassend stemgebruik, vol passie en enthousiasme!
Super leuk voor alle leeftijden!
Wil je weten waar en waneer ze speelt? Klik dan op de roze button.
De Vliegende Koffer Poppentheater
Parallelweg 30
5223 AL 's-Hertogenbosch
Openingstijden
16.00 uur (vanaf 15.45 u gaat de deur open)Prijs
€5 ppToon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
In de lente willen we naar buiten! Lekker de eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.