Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dierenpark Zie-Zoo

Bij Dierenpark Zie-ZOO kom je oog in oog te staan met diersoorten uit de hele wereld!

Dierenpark Zie-ZOO is een particuliere dierentuin in Volkel, Noord-Brabant. Klein van oppervlak, maar groots van inhoud. In Dierenpark Zie-ZOO worden diersoorten uit de hele wereld getoond, van Noorwegen tot Zuid-Afrika en van Mexico tot Japan.

Naast het bezoeken van de dieren kun je ook los in de kriebelspeeltuin, kom oog in oog te staan met echte kriebelbeestjes tijdens ZOO dichtbij en meer. Zowel in de zomer- als in de winterperiode zijn er leuke activiteiten te doen in de dierentuin. Kijk hiervoor en om alvast kennis te maken met de dieren op de website via de roze button!

Dierenpark Zie-Zoo

Zeelandsedijk 12b

5408 SM Volkel

Openingstijden Dagelijks open van 10.00 tot 17.00.
Mail direct

Mail direct naar Dierenpark Zie-Zoo

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Avonturenpark De Bergen | Dagje uit met kinderen in Noord-Brabant

Avonturenpark De Bergen in Wanroij is een plek waar gezinnen de hele dag kunnen spelen en zwemmen

Zomer bij Toekomstmuseum GeoFort

Ontdek deze zomer planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!

De IJzeren Man Vught | Zwemmen, spelen en genieten met kinderen

Op zoek naar een compleet dagje uit met kinderen in Noord-Brabant?

Kleine Ontdekkers, Grootse Avonturen in de Maashorst

Ga deze zomervakantie op avontuur in de Maashorst en spaar voor een superleuke Docus de Das-knuffel!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomer in Den Bosch: 20x de leukste uitjes met kinderen

Yes, zes weken vol avontuur, ijsjes, blote voeten, vieze knieën en vooral héél veel leuke herinneringen. Wij hebben weer de allerleukste uitjes, zomertips, een gratis bucketlist én zelfs een exclusieve Kidsproof-deal voor je verzameld.

9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch

Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Theaterfestival Boulevard 2026, toffe familievoorstellingen!

Nog even en Theaterfestival Boulevard barst weer los! Van 6 t/m 16 augustus verandert de binnenstad van Den Bosch in één groot festival vol jeugdvoorstellingen, creatieve workshops, straattheater en het gezellige familieplein IK MAAK MEE. Omdat er iedere dag zoveel te beleven is, hebben wij de leukste tips per dag voor je verzameld. Zo kies je makkelijk de festivaldag die het beste bij jullie gezin past.

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!