Dierenpark Zie-Zoo
Bij Dierenpark Zie-ZOO kom je oog in oog te staan met diersoorten uit de hele wereld!
Dierenpark Zie-ZOO is een particuliere dierentuin in Volkel, Noord-Brabant. Klein van oppervlak, maar groots van inhoud. In Dierenpark Zie-ZOO worden diersoorten uit de hele wereld getoond, van Noorwegen tot Zuid-Afrika en van Mexico tot Japan.
Naast het bezoeken van de dieren kun je ook los in de kriebelspeeltuin, kom oog in oog te staan met echte kriebelbeestjes tijdens ZOO dichtbij en meer. Zowel in de zomer- als in de winterperiode zijn er leuke activiteiten te doen in de dierentuin. Kijk hiervoor en om alvast kennis te maken met de dieren op de website via de roze button!
Dierenpark Zie-Zoo
Zeelandsedijk 12b
5408 SM Volkel
Openingstijden
Dagelijks open van 10.00 tot 17.00.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Bossche Bollen belevenis
Een tof uitje voor het hele gezin, vol interactie en humor in het meest opgeklopte mini-museum ter wereld
SOIL: Lied van Boom (1,5+)
Bijzondere en rustgevende muziekvoorstelling voor de aller kleinste!
Het Huis van Bosch
Ben je wel eens in Het Huis van Jheronimus Bosch geweest aan de Markt in Den Bosch? Unieke ervaring!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Overzicht carnavalsoptochten regio Den Bosch 2026!
Kun je geen genoeg krijgen van alle mooie optochten die er te zien zijn tijdens Carnaval? Ik heb een overzicht voor je gemaakt zodat je geen enkele kinderoptocht hoeft te missen!
Vogelvoer maken: dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!