Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemmen bij Het Dommelbad

Lekker plonsen en veel waterplezier heb je bij Het Dommelbad in Boxtel!

Ben jij een échte waterrad? Dan beleef je zeker veel waterplezier bij zwembad Het Dommelbad in Boxtel! 

Zwembad Het Dommelbad in Boxtel een is een duurzame, energiezuinige bad waar het water minder chloor bevat en dus gezonder is voor de zwemmer. Je kunt er vrijzwemmen, leren zwemmen als een vis of meedoen aan de verschillende leuke activiteiten die er voor kinderen gehouden worden. Super leuk en heerlijk bad waar je veel waterplezier kan beleven. 

Wil jij meer weten over de zwemlessen die gegeven worden of wanneer de activiteiten gehouden worden? Klik op de roze button en houdt onze Uitagenda goed in de gaten!

Het Dommelbad

Schijndelseweg 1A

5283 AB Boxtel

Mail direct

Mail direct naar Het Dommelbad

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Junior Audiotour Kamp Vught

Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!

Bounce Valley Den Bosch | Indoor springparadijs in Hedel

In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!

The Madhouse Den Bosch | Uitje met kinderen in Den Bosch

Het allerleukste uitje vol spel, plezier en lekkers in Den Bosch!

Beleef de Boerderij 2026 in de Bommelerwaard

Op Tweede Pinksterdag kun je met het hele gezin gratis genieten van de Beleef de Boerderij Dag!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!

Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!

8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!

Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!

8x High Tea met kids in de regio Den Bosch

Gezellig lunchen in Den Bosch met de kids, leuk! Maar wat dacht je van een High Tea met kinderen? Lekker samen smikkellen van de harige en zoeten lekkernijen. Wij zetten de kindvriendelijke lunchplekjes voor je op een rij in en om Den bosch met High Tea!

23 tips voor Pinksteren met kinderen!

Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer 23 leuke tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot cocktails en van fotoshoots tot uit eten. Allemaal leuk met kinderen. Fijne Pinksteren!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief