De Binckhorst
Heerlijk wandelen kan door het natuurgebied De Binckhorst vlakbij de Nulandse Heide!
De Binckhorst ligt aan de kruising Vliertwijksestraat-Waterleidingstraat. Het terrein is voor een groot deel in gebruik bij de zorginstelling de Binckhorst, voor wonen en dagbesteding. Naast het bebouwde deel ligt een natuurgebied met bos, heide en stuifzand. Dit grenst in het oosten aan de Nulandse heide en er is er heerlijk vertoeven!
Ga je mee wandelen door het natuurgebied van De Binckhorst?
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Herfstvakantie bij GeoFort
Ontdek deze herfst planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!
Herfstvakantie op kasteel Ammersoyen
Neem je kleine ridders mee voor een kijkje in de middeleeuwen!
Uitgelicht – Een nacht in het Openluchtmuseum
Wandel samen na sluitingstijd door een prachtig verlicht Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
21x herfstvakantietips voor kinderen in en om Den Bosch
Yes, herfstvakantie 2026! Even geen schoolwekker en samen bedenken: wat gaan we vandaag doen? Voor gezinnen met kinderen van 2 tot 12 jaar heb ik 21 herfstvakantietips verzameld in Den Bosch en omgeving, van Rosmalen en Vught tot Oss, Boxtel en de Bommelerwaard. Denk aan theater, kastelen, creatieve workshops, binnenuitjes en frisse herfstwandelingen. Kijk snel wat bij jullie past!