Blotevoetenpad!
Tijd voor een leuk uitje naar Landwinkel Valenkamp in Rosmalen voor het blotevoetenpad!
Ontdekken en ervaren met je blote voeten!
Het Blotevoetenpad is 1,4 kilometer lang en voorzien van verschillende ondergronden zoals houtsnippers, kiezels, modder en water. Er zijn verschillende bankjes om uit te rusten en voor kinderen zijn er verschillende kinderspeelplaatsen.
Het Blotevoetenpad is een hele belevenis voor de voetjes! Het is heerlijk ontspannen, gezond en is een verrassend nieuwe natuurbeleving. Door met je voeten over zachte, harde, koude, warme, natte en droge ondergronden te lopen voelt het als een uitgebreide voetmassage.
Klik op de roze button voor meer informatie!
P.S. voor heerlijke, eerlijke producten kun je ook bij Landwinkel Valenkamp terecht.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
Tof Vakantieprogramma!
Tijdens de meivakantie kun je bij de Verkadefabriek terecht voor toffe films, theater en workshops!
Kasteel Ammersoyen met kinderen: ridders, jonkvrouwen & workshops!
Kasteel Ammersoyen is tijdens de meivakantie geopend! Kom genieten van het sfeervolle kasteel!
Meivakantie bij GeoFort
Ontdek deze vakantie planeet aarde met rondleidingen, workshops en natuurlijk Minecraft!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!