Verhalenverteller!
Wandelen in het bos en luisteren naar bijzondere verhalen uit de natuur
Nu de vertelvoorstellingen in de zalen en zaaltjes minder vanzelfsprekend zijn, is de buitenlucht de nieuwe plek om je te laten verrassen door mooie verhalen. Tussen oude eiken en krakend sparrenhout vertelt Mieke Aalderink verrassende volks- en andere vertellingen. Verhalen die geheimen van de natuur ontraadselen. Laat je meeslepen in oeroude, bizarre, gruwelijke sprookjes en hartverwarmende verhalen over leven in het bos.
Tijdens een mooie boswandeling houden we op verschillende plekken een stop om naar een verhaal te luisteren. De vertelwandeling lopen we in de omgeving van Nuland.
De tijd waarop bepalen we in overleg. Het programma duurt ruim 2 uur, tussendoor is er koffie/thee & koek. De verhalen zijn geschikt voor (niet te) jong tot oud.
De kosten voor deelname aan de vertelwandeling zijn € 12,50 per persoon. Meelopen kan alleen na reserveren. Je ontvangt bericht over o.a. vertrekpunt en parkeermogelijkheid.
Het maximum aantal deelnemers per keer is rond de 10, zodat 1,5 m afstand mogelijk blijft.
Ben jij nieuwsgierig naar haar verhaal(voorstellingen)? Klik op de roze button en lees haar verhaal!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Springen & VR deze herfstvakantie
Laat je kids uitrazen bij Bounce Valley Den Bosch in Hedel en stap samen de wereld van VR in!
Kinderboekenmaand bij Huis73: Spot aan!
Spot aan, gordijn open… en de boeken mogen het podium op!
Herfstvakantie bij The Chocolate Factory in Veghel
Neem je kinderen mee op fabrieksmissie en ga naar huis met jullie eigen pak hagelslag!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfstbingo voor kinderen
Jas aan, laarzen aan en naar buiten! In de herfst ligt de natuur rondom Den Bosch, Vught, Rosmalen, Zaltbommel, Uden en Oss vol met de leukste dingen om te zoeken: kastanjes, eikeltjes, gekleurde bladeren, spinnenwebben en natuurlijk paddenstoelen. En omdat wandelen met een missie bij kinderen vaak nét wat beter werkt, hebben wij een gratis herfstbingo voor kinderen gemaakt.
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.