Verhalenverteller!
Wandelen in het bos en luisteren naar bijzondere verhalen uit de natuur
Nu de vertelvoorstellingen in de zalen en zaaltjes minder vanzelfsprekend zijn, is de buitenlucht de nieuwe plek om je te laten verrassen door mooie verhalen. Tussen oude eiken en krakend sparrenhout vertelt Mieke Aalderink verrassende volks- en andere vertellingen. Verhalen die geheimen van de natuur ontraadselen. Laat je meeslepen in oeroude, bizarre, gruwelijke sprookjes en hartverwarmende verhalen over leven in het bos.
Tijdens een mooie boswandeling houden we op verschillende plekken een stop om naar een verhaal te luisteren. De vertelwandeling lopen we in de omgeving van Nuland.
De tijd waarop bepalen we in overleg. Het programma duurt ruim 2 uur, tussendoor is er koffie/thee & koek. De verhalen zijn geschikt voor (niet te) jong tot oud.
De kosten voor deelname aan de vertelwandeling zijn € 12,50 per persoon. Meelopen kan alleen na reserveren. Je ontvangt bericht over o.a. vertrekpunt en parkeermogelijkheid.
Het maximum aantal deelnemers per keer is rond de 10, zodat 1,5 m afstand mogelijk blijft.
Ben jij nieuwsgierig naar haar verhaal(voorstellingen)? Klik op de roze button en lees haar verhaal!
Meer inspiratie
Docus de das avonturenpad!
Een mooi, leuk, gezellig en sportief avontuur, dat is een wandeling over het Docus de Das-avonturenpad!
Sint Maartensfeest Zaltbommel met kinderen
Lampions, liedjes & samen delen, Sint-Maarten feest!
D’n Elfde van d’n Elfde voor kinderen in Oeteldonk
Carnavalspret: speurtocht voor jonge Oeteldonkers!Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!
Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!
4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!
Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!
18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!