Spetterplezier bij Het Run
Een ruim opgezette openluchtzwembad waar je veel spetterplezier beleefd is Het Run in Drunen.
Zwembad Het Run in Drunen is hét grootste en verwarmde openluchtzwembad van de omgeving. Het is er ruim opgezet, met een leuk waterglijbaan en een gezellige (water)speeltuin voor de allerkleinsten.
Een plek waar je rust kunt vinden, kunt genieten van verwarmd zwemwater, warme douches, goed verzorgde horeca, sportcourt, beschutte ligweiden, een zonnig gelegen terras en veel activiteiten voor jong en oud. Er is een recreatiebad en een prachtig 50 meterbad. Onze glijbaan en waterspeeltuin bieden één en al gespetter en plezier! Zelfs voor de kleinste gasten. Het zwembad is gelegen op 4,2 hectare met een ruime ligweiden en voldoende schaduwplaatsen bij tropische temperaturen. Dit alles zorgt ervoor dat in een straal van 25/30 kilometer mensen al vele jaren de weg naar Het Run weten te vinden voor een dagje veilig en schoon waterplezier.
Ze organiseren ook tal van outdoor activiteiten. Wil je weten wat? Klik op de roze button!
Openluchtzwembad Het Run
Sportlaan 14
5151 RK Drunen
Toon op kaart
Meer inspiratie
	
	D’n Elfde van d’n Elfde voor kinderen in Oeteldonk
Carnavalspret: speurtocht voor jonge Oeteldonkers!
	Sint Maartensfeest Zaltbommel met kinderen
Lampions, liedjes & samen delen, Sint-Maarten feest!
	Docus de das avonturenpad!
Een mooi, leuk, gezellig en sportief avontuur, dat is een wandeling over het Docus de Das-avonturenpad!Blogs & inspiratie
Alle blogs
	6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!
	18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!
	HERFSTBINGO!
Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?