Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemmen bij ’t Heike!

Plons lekker in het water bij zwembad t'Heike!

Hoe leuk! een zwembad, kinderboerderij en speeltuin in een!

Je kunt er heerlijk zwemmen in twee verschillende baden, een bad is 30 cm. diep en het andere 50 cm. diep.

Er is geen badmeester, dus vaders, moeders, opa’s, oma’s of andere begeleiders dienen zelf op hun kinderen te letten.

Voordat je in het zwembad gaat graag eerst de voeten afgespoelen in de afspoelbak en ga je even onder de douche.

Er zijn veel prullenbakken voor het afval, dus laat geen rondslingerend afval achter. Als we het met z’n allen schoon houden kan iedereen de volgende dag weer volop genieten van een schoon en veilig zwembad.

Is het zwembad gratis?
Nee, dat zouden ze dit niet kunnen financieren. Het onderhoud van het zwembad kost veel geld, ondanks het feit dat het geheel door vrijwilligers wordt bijgehouden. Er is geen kassa-juffrouw dus bezoekers die niet in het bezit zijn van een vriendenpas worden verzocht het entreegeld ( 1,- per persoon) in de daarvoor bedoelde bijdragebus te doen.

Voor meer info, klik op de roze button!

Recreatiepark 't Heike

Heiweg 22

5391 EB Nuland

Openingstijden 10.30 - 16.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Recreatiepark 't Heike

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Natuurspeeltuin Gestel

Lekker vies worden, spelen en ontdekken doe je Natuurspeeltuin Gestel in Sint Michielsgestel!

Beklim de Sint-Janstoren!

Warm de beenspieren alvast even op, want het is een flinke klim naar de top van de Sint-Janstoren!

Bosch Parade 2026

Een prachtige parade over het water met de mooiste kunstwerken! Aanrader!
Nieuw

Kaartverkoop jeugdtheater Verkadefabriek gestart: dit zijn de leukste kindervoorstellingen in Den Bosch

Yes, de kaartverkoop voor het nieuwe theaterseizoen is gestart!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch

Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch

Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.

8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!

Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief