Zwemmen bij ’t Heike!
Plons lekker in het water bij zwembad t'Heike!
Hoe leuk! een zwembad, kinderboerderij en speeltuin in een!
Je kunt er heerlijk zwemmen in twee verschillende baden, een bad is 30 cm. diep en het andere 50 cm. diep.
Er is geen badmeester, dus vaders, moeders, opa’s, oma’s of andere begeleiders dienen zelf op hun kinderen te letten.
Voordat je in het zwembad gaat graag eerst de voeten afgespoelen in de afspoelbak en ga je even onder de douche.
Er zijn veel prullenbakken voor het afval, dus laat geen rondslingerend afval achter. Als we het met z’n allen schoon houden kan iedereen de volgende dag weer volop genieten van een schoon en veilig zwembad.
Is het zwembad gratis?
Nee, dat zouden ze dit niet kunnen financieren. Het onderhoud van het zwembad kost veel geld, ondanks het feit dat het geheel door vrijwilligers wordt bijgehouden. Er is geen kassa-juffrouw dus bezoekers die niet in het bezit zijn van een vriendenpas worden verzocht het entreegeld ( 1,- per persoon) in de daarvoor bedoelde bijdragebus te doen.
Voor meer info, klik op de roze button!
Recreatiepark 't Heike
Heiweg 22
5391 EB Nuland
Openingstijden
10.30 - 16.00 uurToon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Natuurspeeltuin Gestel
Lekker vies worden, spelen en ontdekken doe je Natuurspeeltuin Gestel in Sint Michielsgestel!
Gratis naar The Chocolate Factory tijdens Opa & Oma Dag
Neem opa en oma mee naar de toffe en unieke uitje!
Bosch Parade 2026
Een prachtige parade over het water met de mooiste kunstwerken! Aanrader!Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.
10x Leuke museum uitjes voor kinderen in en rond Den Bosch
Wat zijn er ontzettend veel leuke musea voor kinderen in onze regio! Wil je naar een kindervriendelijk museum met het gezin, dan vind je hieronder zeker een tof museum in de buurt!
8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!
Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!