Safaripark Beekse Bergen
Beleef safari als nooit tevoren in Safaripark de Beekse Bergen.
Prikkel al je zintuigen tijdens een van de spectaculaire safari’s in Beekse Bergen. Ontdek de schoonheid van de savannes, prachtige bosgebieden en haar indrukwekkende bewoners. Sta oog in oog met de Big Five en verwonder je over de veelzijdigheid van de adembenemende natuur.
Ga op safari met je eigen auto of stap in de safaribus waar een ranger je alles vertelt over de wilde dieren die je onderweg tegenkomt, zoals jachtluipaarden en giraffen. Of stap aan boord de bootsafari. Maak een prachtige tocht over het water en begroet de dieren langs de oevers. Liever zelf op avontuur? Trek je wandelschoenen aan en ga op wandelsafari. Zo wandel je langs de gorilla’s en chimpansees, langs de leeuwen tot de neushoorns en van de olifanten tot aan de pinguïns! Verken de uitgestrekte vlaktes en ontmoet de dieren in hun leefgebied.
In Beekse Bergen kun je het hele jaar door genieten van de natuur. Je kunt namelijk het hele jaar op safari, ook op feestdagen! Ontdek wat er nog meer te beleven is en plan je volgende avontuurlijke dagje uit.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Safaripark Beekse Bergen
Beekse Bergen 1
5081 NJ Hilvarenbeek
Openingstijden
Zie website voor de exacte openingstijden!Prijs
Zie website. Je kunt tickets online bestellenToon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Welke sport past bij jou?
Ontdek Monkey Moves Den Bosch en vraag deze herfstvakantie een proefles aan!
Herfstvakantie bij GeoFort
Ontdek deze herfst planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!
Nu is het nog rustig (8+): een heerlijk chaotische première
Een familievoorstelling waarin alles tegelijk gebeurt, lukt het om te zien wat echt belangrijk is?Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
Herfstbingo voor kinderen
Jas aan, laarzen aan en naar buiten! In de herfst ligt de natuur rondom Den Bosch, Vught, Rosmalen, Zaltbommel, Uden en Oss vol met de leukste dingen om te zoeken: kastanjes, eikeltjes, gekleurde bladeren, spinnenwebben en natuurlijk paddenstoelen. En omdat wandelen met een missie bij kinderen vaak nét wat beter werkt, hebben wij een gratis herfstbingo voor kinderen gemaakt.
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.