Dier & Tuin Weide
Alle dieren- en natuurliefhebbers opgelet! Dier & Tuin Weide in Heeswijk-Dinther vind je dat allebei!
Helaas gesloten!
Wil je er lekker even uit met je gezin? Dan is Dier & Tuin Weide in Heeswijk-Dinther leuk om naar toe te gaan!
Bij Dier & Tuin Weide in Heeswijk-Dinther kun je heerlijk een stukje wandelen over het ontdek- en blotenvoetenpad om daar verschillende dieren, insecten en natuur tegen te komen. Je vermaakt je opperbest door de aanwijzingen van Pluis de veldmuis op te volgen en ook je ouders kunnen best nog wel wat nieuws opsteken over de natuur. Hoe leuk is dat?
Tip: voor dieren- en natuurliefhebbers, vier je verjaardag bij Dier & Tuin Weide!
Meer inspiratie
Uitgelicht – Een nacht in het Openluchtmuseum
Wandel samen na sluitingstijd door een prachtig verlicht Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem!
Herfstvakantie op kasteel Ammersoyen
Neem je kleine ridders mee voor een kijkje in de middeleeuwen!
Welke sport past bij jou?
Ontdek Monkey Moves Den Bosch en vraag deze herfstvakantie een proefles aan!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.