Speeltuin ’t Lijsterbos
Verscholen in het groen is er een super leuke natuurspeeltuin te vinden waar elke kind zich zal vermaken!
In een bosrijke omgeving tussen Rosmalen en ‘s-Hertogenbosch vindt je in de wijk Maliskamp zowel een Natuurspeeltuin ’t Lijsterbos als een Dierenpark Maliskamp waar je het hele jaar door gratis terecht kan voor het nodige speelplezier.
In 2014 is de laatste hand gelegd aan een volledig nieuwe speeltuin met uitsluitend duurzame speeltoestellen. Voor iedereen is er veel te beleven: van grote boomhut of waterpomp voor de oudere kinderen tot een schommel of pratende eekhoorn voor de allerkleinsten.
(Groot)ouders kunnen heerlijk zitten op de vele bankjes in de zon of beschut onder de bomen wanneer de jij je helemaal uitleeft op de volledig omheinde speelweide. Verder staan de dieren in het eveneens recent vernieuwde dierenparkje te trappelen om gevoerd te worden. Kom jij de herten, emoes, exotische vogels, geitjes, cavia´s en konijnen bekijken en voeden? Super leuk na of voor een het spelen in de speeltuin dat er tegenover ligt.
Praktisch
Bij de Oude Trefpunt is er voldoende (gratis) parkeergelegenheid.
Tip: De dag maak je compleet met een picknick aan een van de tafels met verse broodjes en drankjes afkomstig uit de naastgelegen buurtmarkt van Cello.
Stichting Wijkbelangen Maliskamp
5248 BA 's-Hertogenbosch
Openingstijden
Maandag - Zondag: 09.00 - 18.00 uurPrijs
GRATISLijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Kribkesroute Liempde!
Kom naar de grootste kerststallenroute in Liempde! Superleuk voor het hele gezin!
The Chocolate Factory kerstvakantie
Interactief familie-uitje vol chocola, techniek en avontuur
Nieuwe films bij Kinepolis
Geniet deze vakantie bij Kinepolis Den Bosch van fantastische familiefilms voor het hele gezin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
7x Nieuwjaarsduik 2026!
Bij ons staat hij al heel lang op het lijstje maar nog nooit afgevinkt: De Nieuwjaarsduik op 1 januari 2026! Terwijl er genoeg locaties in en om Den Bosch zijn waar je mee kunt doen met de nieuwjaarsduik. Nnatuurlijk met erwtensoep, warme chocolademelk, overheerlijke glühwein en Unox muts. We zetten ze voor je op een rij!
26x de leukste kerstfilms & kerstseries
Het is december, dus tijd voor kerstfilms en kerstseries. Ga maar alvast met het hele gezin in pyjama op de bank zitten, want hieronder vind je onze 26 favoriete kerstfilms en kerstseries, die leuk zijn voor kinderen.