
Alpaca Winter Wonderland!
De alpacafarm in Vorstenbosch is omgetoverd in een magisch Alpaca Winter Wonderland!
De Alpacafarm in Vorstenbosch is t/m 5 januari 2025 volledig in kerstsferen. De alpaca’s staan er op hun best op en je wordt omgeven door gezellige lichtjes. Gedurende de hele Winter Wonderland periode zijn er extra activiteiten!
Alpaca beleving
De Alpaca beleving, een nieuwe winteractiviteit in het alpaca aanbod. Een korte wandeling met de alpaca’s met een fotostop, leuke weetjes over de alpaca en als afsluiting het voeren van de alpaca’s.
Naast de alpaca beleving is het alpaca’s voeren of de alpaca meet & greet ook heel geschikt voor kinderen. Combineer je activiteit met onze speciale kerst high tea in de Alpacabar of de pizza proeverij tussen de alpaca’s in de gezellige Alpacalounge.
Zin om je helemaal onder te dompelen in de kerstsfeer? Witte Gij Da Nog komt 15 december naar de boerderij en zingt vanaf 12 uur diverse kerstliederen, waaronder een wel heel speciaal alpaca lied. Met foodtruck, kampvuur en marshmallows en kerst vilt workshops.
Kerst strippenkaart (23,27,30 december 2024 en 2,3 januari 2025)
Op de doordeweekse dagen in de kerstvakantie is er een toffe strippenkaart voor kinderen. Met deze strippenkaart kunnen de kinderen onder begeleiding een alpaca kerstbal maken, alpaca’s voeren en meedoen aan de puzzel winactie. En ook nog een kerst traktatie & een beker ranja halen. Met de strippenkaart krijg je een bekertje voer waarmee je de alpaca’s vanuit het gangpad kunt voeren. Wil je in de weide bij de alpaca’s dan kun je als aanvulling ook één van onze andere activiteiten boeken.
Klik op de roze button voor meer info!
Alpacafarm Vorstenbosch
Leeghandseweg 10
5476 VD Vorstenbosch
Toon op kaart
Meer inspiratie


Vier de herfst op Kasteel Ammersoyen
Ontdek de geheimen van het kasteel deze herfstvakantie!
The Chocolate Factory – extra lang open in de herfstvakantie!
Ontdek, proef en ontdek het geheim van de fabriek in Veghel!
BOUNCE VALLEY
In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
HERFSTVAKANTTIE | 18x leuke uitjes in de regio Den Bosch
De bladeren vallen van de bomen en het wordt weer kouder buiten; het is herfst! Gelukkig is er ook deze herfstvakantie weer van alles te beleven. Maak een heerlijke herfstwandeling, kijk je ogen uit in het museum of ga naar een leuke theatervoorstelling. Check onze favo tips hieronder! Fijne herfstvakantie! ~ Carlijn ~
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!