Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Alpaca’s voeren!

Ga mee de wei in om Alpaca's te voeren bij de Alpacafarm in Vorstenbosch!

Heb je ook altijd al een Alpaca van dichtbij willen bewonderen? Nou, dan is dit je kans! Want bij de Alpacafarm in Vorstenbosch mag je de wei in met echte Alpaca’s. Je kunt ze aaien, voeren en aan de begeleider alles vragen wat je wilt weten over deze dieren!

Deze activiteit is heel geschikt voor diegene die quality time willen met de alpaca’s. De Alpaca begeleider geeft uitleg over de omgang met de dieren en beantwoordt al je vragen.

PS: Vergeet niet een toffe selfie te maken met de Alpaca!

Spelen
Voor de kids is er ook een toffe speelplek. Spelen in de zandbak, springen op de trampoline en duikelen op het rek. En er lopen vijf gezellige knuffelkatten rond op de boerderij. Ook kunnen de kids (tegen een kleine vergoeding) een leuke Alpaca Speurtocht doen waardoor ze nog meer te weten komen over dit gezellige dier.

Zelf geniet je van een heerlijk hapje of drankje in de Alpacabar. Wil je gegarandeerd zijn van een plekje?

Klik op de roze button en maak je reservering!

Alpacafarm Vorstenbosch

Leeghandseweg 10

5476 VD Vorstenbosch

Mail direct

Mail direct naar Alpacafarm Vorstenbosch

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Springen & VR deze herfstvakantie

Laat je kids uitrazen bij Bounce Valley Den Bosch in Hedel en stap samen de wereld van VR in!

Herfstvakantie bij GeoFort

Ontdek deze herfst planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!

Junior Audiotour Kamp Vught

Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!

Kinderboekenmaand bij Huis73: Spot aan!

Spot aan, gordijn open… en de boeken mogen het podium op!

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch

Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

21x herfstvakantietips voor kinderen in en om Den Bosch

Yes, herfstvakantie 2026! Even geen schoolwekker en samen bedenken: wat gaan we vandaag doen? Voor gezinnen met kinderen van 2 tot 12 jaar heb ik 21 herfstvakantietips verzameld in Den Bosch en omgeving, van Rosmalen en Vught tot Oss, Boxtel en de Bommelerwaard. Denk aan theater, kastelen, creatieve workshops, binnenuitjes en frisse herfstwandelingen. Kijk snel wat bij jullie past!

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!