Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ga op dinojacht!

Dino Hunt is hét outdoor escape spel voor kinderen!

Duik met je dinojagers de natuur in! Speur naar verborgen dino`s in de mooiste natuurgebieden van Nederland, waaronder de Loonse en Drunense Duinen en de Natuurpark Herperduin.

Help jij Professor Olgan met het ontdekken van bekende én nieuwe dino’s? In een middagvullend avontuur zoek je naar aanwijzingen, beantwoord je quizvragen, voer je opdrachten uit en gaat met je favoriete dino’s op de foto!

Op dinojacht gaan is superleuk! Je zult moeten sluipen, rennen en brullen als een dino, terwijl je lieve én gevaarlijke dino’s ontdekt met hulp van de interactieve Dino Hunt app.

De vragen en opdrachten in Dino Hunt zijn geschikt voor deelnemers van alle leeftijden en kennisniveaus. Je speelt het spel op je eigen telefoon of tablet en kunt het spel starten wanneer je zelf wilt.

Tip: Ook héél tof als kinderfeestje!

Klik op de roze button voor meer info!

Dino Hunt

Oude Bosschebaan 1

5071 RC Udenhout

Mail direct

Mail direct naar Dino Hunt

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Nieuw: met kinderen naar Willem Twee in Den Bosch!

NIEUW: Willem Twee Toonzaal programmeert dit seizoen voor het eerst kindervoorstellingen!

Klein Stationnetje: peuter- en kleutertheater in Rosmalen

Klein Stationnetje, het perfecte uitje voor gezinnen met peuters en kleuters voor de zondagochtend!

Kleindierwandelpark Hedel

Éen van de leukste dierenpark in Bommelerwaard is Kleindierwandelpark Hedel.

Wandel of fiets het Planetenpad

Van de zon naar Pluto in Noordoost-Brabant

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

HERFSTBINGO!

Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?

18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen

Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!