Pluktuin in Den Dungen!
Vanaf medio juni als er voldoende bloemen zijn tot de vorst intreedt pluk je de mooiste veldboeketten!
Een aantal jaar geleden heeft u misschien al eens een mooi veldboeket in onze pluktuin samengesteld en nu is hij terug van weggeweest.
In de pluktuin vindt u allerlei mooie wilde planten. In de pluktuin plukt u zo’n 80 tot 90 soorten. U plukt onder andere asters, rozen, ridderspoor, phloxen, cosmea, dahlia, zinnia en zonnebloemen.
Stel het hele seizoen zelf de mooiste veldboeketten samen in onze pluktuin voor een eerlijke prijs. Wanneer komt u uw eerste eigen veldboeket plukken?
Klik op de roze button!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!
HERFSTBINGO!
Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.