Kabouterbosje in Berlicum!
Stap in de wonderenwereld van de kabouters in Berlicum!
Wist je dat er in Berlicum kabouters wonen? Aan de rechterkant van de Westakkers tegenover een rijtje huizen vind je een heus kabouterbosje!
Superleuk om doorheen te wandelen met de kids en alle kabouters te ontdekken! Ook staat er een leuk huisje waar de kinderen kunnen spelen.
Het is een piepklein bosje maar zeker de moeite waard om een bezoekje aan te brengen met je peuter of kleuter!
Toffe combi met Koffie- & Theehuis KoekKoek in Berlicum.
Meer inspiratie
Boxtel Spookt: spannende spooktocht in Kasteelpark Stapelen
Griezel mee in Boxtel tijdens Halloween!
Het Poppenhuis van Emma in Vught
Op Halloween opent in Vught Het Poppenhuis van Emma: vier donkere kamers, oude poppen... stap naar binnen
Halloween in Rosmalen!
Kom tijdens Halloween naar het griezelige centrum van Rosmalen!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
10x Creepy Halloween uitjes met kinderen
IEEEEeeeeee… houden jullie ook zo van een beetje griezelen? Halloween valt in 2026 op zaterdag 31 oktober en in Den Bosch en omgeving is er zóveel leuks te doen met kinderen! Van Trick or Treat en spannende spooktochten tot een Halloween Disco, creatieve activiteiten en griezelroutes voor echte durfals. Wij verzamelden de leukste Halloween uitjes met kinderen in Den Bosch, Rosmalen, Vught, Sint-Michielsgestel, Helvoirt, Hintham, Oss, Berghem en Boxtel. Griezel je mee?