Kersstallenroute Den Dungen
Leuke kerststallenroute in Den Dungen, leuk uitje tijdens de kerstvakantie!
In Den Dungen is drie weken lang een prachtige kerststallenroute te bewonderen. Alle mensen van het dorp dragen bij aan de prachtige wandelroutes langs verschillende kerststallen. Ook dit jaar staan er meer dan 200 stalletjes. Vanaf maandag 14 december 2026 tot woensdag 6 januari 2027.
Op verschillende locaties in het dorp liggen flyers met de routes zoals bij de Litserborg, Jumbo, Boer Goossens. Ook online kunt u de routes lezen.
Klik op de roze button!
maandag 14 december 2026 tot woensdag 6 januari 2027
Meer inspiratie
Het Huis van Bosch
Ben je wel eens in Het Huis van Jheronimus Bosch geweest aan de Markt in Den Bosch? Unieke ervaring!
SOIL: Lied van Boom (1,5+)
Bijzondere en rustgevende muziekvoorstelling voor de aller kleinste!
Heksje Route!
De Heksje Route in de Geffense Bosjes is een leuke route speciaal ingericht voor kinderen!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!
Vogelvoer maken: dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?
Overzicht carnavalsoptochten regio Den Bosch 2026!
Kun je geen genoeg krijgen van alle mooie optochten die er te zien zijn tijdens Carnaval? Ik heb een overzicht voor je gemaakt zodat je geen enkele kinderoptocht hoeft te missen!