Docus de das avonturenpad!
Een mooi, leuk, gezellig en sportief avontuur, dat is een wandeling over het Docus de Das-avonturenpad!
Docus de Das heeft jouw hulp nodig! Sinds de bosheks haar pan verandersoep in het meertje van het bos heeft laten vallen heeft Docus zijn vriendjes niet meer gezien. Alle dieren denken sindsdien dat ze een ander dier zijn.
Docus durft het bos niet meer in, anders verandert hij ook nog. Het bos kan alleen bevrijd worden door het water uit het meertje over de wortels van de oude toverboom te gooien aan het einde van het pad. Alleen kinderen kunnen zonder gevaar het bos in en het water aanraken. Kom jij Docus helpen?
Langs en verhard wandelpad, in natuurgebied De Herperduin, van ca 1,5 km kom je speeltoestellen tegen, en aan het begin van het pad, wordt het verhaal over het betoverde bos verteld, door een hoorspel.
Tip: geweldige combinatie met De Boshut, verscholen in de bossen, midden in natuurgebied de Maashorst. Hier is het écht genieten geblazen! Een lekker hapje en drankje in het zonnetje op het terras of bij kouder weer bij de openhaard binnen in De Boshut.
Voor meer info, klik op de roze button!
Voor nog meer toffe inspiratie voor leuke uitjes met het hele gezin, check je onze Uitagenda!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Herfstvakantie op kasteel Ammersoyen
Neem je kleine ridders mee voor een kijkje in de middeleeuwen!
Herfstvakantie bij The Chocolate Factory in Veghel
Neem je kinderen mee op fabrieksmissie en ga naar huis met jullie eigen pak hagelslag!
Herfstvakantie bij GeoFort
Ontdek deze herfst planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)