Bloemen Plukken in Oss!
Een belevingsgerichte bloementuin, waar je op zoek kunt gaan naar de mooiste bloemen, vlinders en vogels!
De Bloemen pluktuin in Oss is de prive tuin van Ans die op bepaalde momenten in het seizoen open is voor bezoekers.
Breng een bezoek en geniet van alle bloemen, vlinders en vogels. Je kunt er ook een prachtig boeket plukken voor thuis in de vaas. Het is een belevingsgerichte bloementuin, waar je lekker op zoek kunt gaan naar de mooiste bloemen!
Er staan emmers met water klaar en schaartjes, daarmee ga je de tuin in.
Nadat je een boeket geplukt hebt staat er een meetplank waar je zelf kan meten wat het boeketje kost, om vervolgends zelf het bedrag in het geldkistje te doen.
Blotevoetenpad
Op je bloetenvoeten op de padden lopen tussen de bloemen in, dat is een extra beleving. Geniet van de grassprietjes tussen de tenen en voel de verschillende ondergronden onder je voeten, zoals steentjes, hout, schelpjes!
Tijdens openingstijden kun je zo langskomen en hoef je niet te reserveren.
Honden zijn niet toegestaan.
Klik op de roze button voor meer info!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Bossche Bollen belevenis
Een tof uitje voor het hele gezin, vol interactie en humor in het meest opgeklopte mini-museum ter wereld
The Chocolate Factory in Veghel
The Chocolate Factory in Veghel, is éxtra open tijdens Carnaval!
Het Huis van Bosch
Ben je wel eens in Het Huis van Jheronimus Bosch geweest aan de Markt in Den Bosch? Unieke ervaring!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dé leukste tips voor de Voorjaarsvakantie en Carnavalsvakantie 2026!
De voorjaarsvakantie staat voor de deur én er is weer van alles te doen! Omdat er zoveel is om uit te kiezen, hebben wij hieronder een aantal van onze favoriete uitjes voor je op een rij gezet. Van gezellige carnavalsactiviteiten tot leuke voorstellingen!
11x de leukste kindercarnaval locaties in en om Oeteldonk!
Waar vier jij Carnaval met de kids? Ontdek deze toffe kindervriendelijke carnaval plekskes!
Carnaval 2026: Oeteldonk Gaode mee? Keinder Programma 2026
Het is bijna weer zover, Carnaval in Oeteldonk 2026 - Gaode mee?