Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vlindertuin Philodila

Breng een bezoek aan Vlindertuin Philodila en ontdek de mooiste vlinders!

Vlindertuin Philodila in Rosmalen is een aanrader!

In zorglocatie Mariaoord (van Vivent) is een vlindertuin gemaakt. Hier kun je, in de lente, zomer en (warme) herfst, met je kind(eren) rondlopen en van alles te weten komen over vlinders.

Phil Duijzer heeft het bedacht en zij loopt er regelmatig rond en vertelt je alles over eitjes, rupsen, poppen, vlinders en nog veel meer. Er vliegen veel vlinders rond die af en toe even stilzitten op een bloem of struik zodat je ze goed kunt bewonderen.

De vlindertuin is gevestigd in de binnentuin van Mariaoord en is te bereiken via de hoofdingang.

De toegang is gratis. Bij de ingang staat een potje waar je een vrijwillige bijdrage in kunt doen. Het geld wordt gebruikt om nieuwe vlinderpoppen (coconnetjes) en planten te kopen. Ook wordt er gespaard om de vlindertuin overdekt te maken, een soort van kas. Dan kunnen bewoners, medewerkers en bezoekers van Mariaoord het hele jaar genieten van de vlinders. 

Vlindertuin Philodila is iedere dag geopend (ma t/m zo) van 9.00-16.00 uur. Wanneer kan ik het beste de vlindertuin bezoeken? De beste tijd om langs te komen is tussen 10.00 uur en 14.00 uur op een zonnige dag. Vlinders zijn het meest actief als de zon schijnt en het lekker warm is.

Voor meer info, klik op de roze button!

Vlindertuin Philodila

Vliertwijksestraat 369

5244 NJ Rosmalen

Mail direct

Mail direct naar Vlindertuin Philodila

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

BOUNCE VALLEY

In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!

Junior Audiotour Kamp Vught

Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!

Gezinsuitje bij The Madhouse Den Bosch

Het allerleukste uitje vol spel, plezier en lekkers in Den Bosch!
Nieuw

The Chocolate Factory

The Chocolate Factory in Veghel. Maak kennis met deze spannende attractie!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch

Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief