Ontwerp bijzondere sieraden
Met je verjaardagsfeestje mooie sieraden maken, kan met Anilli Design!
Samen met Anilli Design maken jij en je vriendinnen/vrienden de mooiste sieraden!
Ben jij tussen de 7 – 13 jaar en wil je iets unieks creëren nodig dan Anilli Design uit bij jou thuis.
Aan de hand van verschillende rijgtechnieken, vele voorbeelden en wel een hele tafel vol kralen, kunnen jullie bijzondere sieraden ontwerpen!
Is bij je thuis geen optie? Anders verzorgd Anilli Design ook workshops op locatie!
Praktisch
Aantal kinderen: minimaal 6, max. 14-16 ( liefst met behulp van ouders)
Duur: 2 – 2,5 uur
Wanneer: maandag-, dinsdag-, woensdag (vroeg op de middag), vrijdagmiddag of zaterdag.
Anilli Design
Zwartbroekweg 374
5237 KW 's-Hertogenbosch
Openingstijden
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Kinderfeestje vieren bij Carras Bites in Den Bosch
Bij Carras Bites gaan kinderen zelf aan de slag met bakken, versieren en smullen.
Keramiek kinderfeestje bij Tante Gertje in Den Bosch
Vier een creatief en kleurrijk kinderfeestje bij Tante Gertje in de Gruyterfabriek in Den Bosch!
Safaripark Beekse Bergen Kinderfeestje
Een avontuurlijke verjaardag in Safaripark de Beekse Bergen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.
HERFSTBINGO!
Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?