Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Poppentheater Kinderfeestje

Sprookjesbezoek van De Vliegende Koffer!

Is er binnenkort een jarige job of jet in het gezin? Dan moet er natuurlijk een feestje gevierd worden! Tijdens deze coronaperiode is dat natuurlijk superlastig maar gelukkig kan dit gave kinderfeestje wel!

Krijg bezoek van een poppenspeelster met koffers gevuld met poppen en verhalen. Dat garandeert een fantasievol en vrolijk bezoek.

De jarige staat in het middelpunt, er worden sprookjes verteld en de kinderen leren zelf poppenspel.  

Sprookjesbezoek op een kinderfeestje door De Vliegende Koffer is geschikt voor kinderen van 4 t/m 7 jaar.

Duur is circa een uur en een kwartier.

Klik op de roze button voor meer info!

De Vliegende Koffer Poppentheater

Openingstijden 16.00 uur (vanaf 15.45 u gaat de deur open)
Prijs €5 pp
Mail direct

Mail direct naar De Vliegende Koffer Poppentheater

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Safaripark Beekse Bergen Kinderfeestje

Een avontuurlijke verjaardag in Safaripark de Beekse Bergen!

KINEPOLIS KINDERFEESTJE!

Vier je verjaardag als een echte ster bij Kinepolis Den Bosch!

WILDWIJS kinderfeestjes en dierenshows

Interactieve dierenshows en kinderfeestjes bij Wildwijs – leer en beleef samen met je kind!

BOUNCE VALLEY KINDERFEESTJE

Spring een gat in de lucht met je vriendjes en vriendinnetjes bij dit gigantische luchtkussenpark!

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: de leukste stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!

Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief