BOUNCE VALLEY KINDERFEESTJE
Spring een gat in de lucht met je vriendjes en vriendinnetjes bij dit gigantische luchtkussenpark!
Wat een feest voor de kids: vier een verjaardagsfeestje bij Bounce Valley in Den Bosch! (Volkel)
Luchtkussenpark
Bounce Valley is een echt paradijs voor kinderen. Het luchtkussenpark bestaat uit meerdere verhogingen, obstakels, games en hindernissen! In een gigantische hal verrijst een luchtkussen waar je lekker indoor kan springen, klimmen en glijden. Ook is er een hindernisbaan, een wipe-out, een ninja-run en zijn er klimmuren en glijbanen.
Kinderen zijn van harte welkom om langs te komen om hun feestje te vieren! Kies bijvoorbeeld op vrijdagavond voor een Disco bounce party XL!
Kinderfeestjesarrangementen
Voor kinderfeestjes bestaan verschillende arrangementen. Van een Disco party XL tot en met een Bounce party unlimited, er is van alles mogelijk.
Klik op de roze button voor meer info over de kinderfeestjes van Bounce Valley in Den Bosch!
Meer inspiratie
Feestje op Slot Loevestein
Een écht stoer verjaardagsfeestje vier je op Slot Loevestein!
Feest in het theater!
Ben je bijna jarig? Vier je kinderfeestje bij Kindertheater Pietepaf met al je vrienden en vriendinnen!
Kinderfeest bij Dierenbos
Spetterende kinderfeestjes bij Vakantiepark Dierenbos in Vinkel! Dit wil jij toch ook!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!
4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!
Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!