Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Baby-peuterinstuif ochtend!

Maakt je kind op jonge leeftijd al watervrij tijdens de Baby-peuterinstuif ochtend bij Golfbad Oss!

Van maandag t/m vrijdag is er elke ochtend onze fantastische baby-peuterinstuif van 9.00 – 10.30 uur (entree tot uiterlijk 9.30 uur). Voor de baby- peuterinstuif is geen aanmelding nodig, ouders met kinderen t/m 4 jaar zijn van harte welkom!

De instuif is voor onze kleinste bezoekers (0 t/m 4 jaar) een feest! Op dinsdag, donderdag en vrijdag gaan jullie in het prachtige Berenbad samen leuke spelletjes doen en liedjes zingen onder begeleiding van Karen.

Spelenderwijs gaan de kinderen (vrijblijvend) op ontdekking in het water. Op maandag en woensdag begeleiden Quinty en Colinda de kinderen in het instructiebad, waarbij iets meer nadruk ligt op het watervrij maken van de kinderen en het voortbewegen in het water.

Natuurlijk is het op maandag en woensdag ook mogelijk om zonder begeleiding in het Berenbad te zwemmen.

Na de instuif mogen jullie fijn blijven spelen/zwemmen in het Berenbad, op maandag t/m donderdag nog tot 17.00 uur geopend en op vrijdag tot 15.00 uur.

Informatie tarieven
Het is ook mogelijk om met een extra ouder of kindje (t/m 4 jaar) de instuif te bezoeken, daarvoor geldt het recreatieve tarief.

In de schoolvakanties en op feestdagen is er geen baby- peuterinstuif, deze informatie is ook altijd terug te vinden in onze agenda.

Graag tot ziens bij de baby- peuterinstuif!

Golfslagbad Oss

Euterpelaan 1

5344 CA Oss

Mail direct

Mail direct naar Golfslagbad Oss

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Junior Audiotour Kamp Vught

Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!

The Madhouse Den Bosch | Uitje met kinderen in Den Bosch

Het allerleukste uitje vol spel, plezier en lekkers in Den Bosch!

The Chocolate Factory Veghel | Uitje met kinderen in de meivakantie

Op zoek naar een leuk én leerzaam uitje met kinderen in Den Bosch en omgeving?

Bounce Valley Den Bosch | Indoor springparadijs in Hedel

In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch

Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief