Baby-peuterinstuif ochtend!
Terug naar het overzichtMaakt je kind op jonge leeftijd al watervrij tijdens de Baby-peuterinstuif ochtend bij Golfbad Oss!
Van maandag t/m vrijdag is er elke ochtend onze fantastische baby-peuterinstuif van 9.00 – 10.30 uur (entree tot uiterlijk 9.30 uur). Voor de baby- peuterinstuif is geen aanmelding nodig, ouders met kinderen t/m 4 jaar zijn van harte welkom!
De instuif is voor onze kleinste bezoekers (0 t/m 4 jaar) een feest! Op dinsdag, donderdag en vrijdag gaan jullie in het prachtige Berenbad samen leuke spelletjes doen en liedjes zingen onder begeleiding van Karen.
Spelenderwijs gaan de kinderen (vrijblijvend) op ontdekking in het water. Op maandag en woensdag begeleiden Quinty en Colinda de kinderen in het instructiebad, waarbij iets meer nadruk ligt op het watervrij maken van de kinderen en het voortbewegen in het water.
Natuurlijk is het op maandag en woensdag ook mogelijk om zonder begeleiding in het Berenbad te zwemmen.
Na de instuif mogen jullie fijn blijven spelen/zwemmen in het Berenbad, op maandag t/m donderdag nog tot 17.00 uur geopend en op vrijdag tot 15.00 uur.
Informatie tarieven
Het is ook mogelijk om met een extra ouder of kindje (t/m 4 jaar) de instuif te bezoeken, daarvoor geldt het recreatieve tarief.
In de schoolvakanties en op feestdagen is er geen baby- peuterinstuif, deze informatie is ook altijd terug te vinden in onze agenda.
Graag tot ziens bij de baby- peuterinstuif!
Deel deze tip:
Tips van de maand
Slot Loevestein
Kruip in de wereld waar Hugo de Groot uit wist te ontsnappen. Bezoek de vesting!Naar de bios bij Kinepolis!
Lekker onderuit gezakt in de stoel en genieten maar!Kabouterbosje in Berlicum!
Stap in de wonderenwereld van de kabouters in Berlicum!Blogs & inspiratie
Alle blogs18x Heerlijke natuurwandeling in en om Den Bosch
14 januari 2025
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
14 januari 2025
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!De 8 leukste binnenspeeltuinen in en om Den Bosch op een rijtje!
14 januari 2025
Kunnen jouw kinderen ook eindeloos spelen? Tijdens regenachtige, natte en gure, dagen zijn binnenspeeltuinen natuurlijk echt een uitkomst. Lekker rennen, springen, klimmen en glijden! Daarom hebben wij voor jou alle speelparadijzen in Den Bosch en omgeving op een rijtje gezet. Kiezen maar!5x zelf vogelvoer maken!
14 januari 2025
Het is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. Als het voer af is en in de tuin of op het balkon hangt kun je vogeltjes spotten. Wie ziet het verschil tussen een vink en een mees?