Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

D’n Berepot Nieuwkuijk

Voor een heerlijke knuffelpannenkoeken moet je bij Pannekoekenhuis D'n Berepot in Nieuwkuijk zijn.

Aan de rand van de Loonse Drunense Duinen in het kleine dorpje Nieuwkuijk zit in een een sfeervolle boerderij zit Pannekoekenhuis D’n Berepot. Waar ze heerlijke ambachtelijke pannenkoeken maken. 

Pannekoekenhuis D’n Berepot staat bekend om haar knuffelpannenkoek, waarbij je zelf je knuffel mag uitkiezen. Vergeet ook niet de kleurplaat in te kleuren en vraag je papa of mama om al je gegevens in te vullen. Wie weet ontvang jij op je verjaardag een leuke verrassing. 

Voor papa en mama is er ook veel lekker te eten, elke maand hebben ze een verrassende maandpannenkoek en staat er dagelijkse een wisselende verse soepen en ijsjes van de ijsboerderij.

Ben jij een echte pannekoekenliefhebber, dan mag deze pannekoekenhuis niet ontbreken op je lijst.

Pannekoekenhuis D'n Berepot

Nieuwkuijksestraat 102

5253 AJ Nieuwkuijk

Openingstijden Dagelijks vanaf 16.00 uur
Zondag vanaf 12.00 uur
Prijs vanaf €5,95 - €11,95
Mail direct

Mail direct naar Pannekoekenhuis D'n Berepot

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Overzicht carnavalsoptochten regio Den Bosch 2026!

Kun je geen genoeg krijgen van alle mooie optochten die er te zien zijn tijdens Carnaval? Ik heb een overzicht voor je gemaakt zodat je geen enkele kinderoptocht hoeft te missen!

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

18x Heerlijke boswandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

Vogelvoer maken: dat kan iedereen!

Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief