Ontdekkingsfeestje
Heerlijk en smakelijk kinderfeestje vier je bij Pannenkoekenhuis De Ontdekking in Oisterwijk!
Ben jij jarig en heb je een feestje te vieren? Vier dan jouw kinderfeestje bij Pannenkoekenhuis De Ontdekking in Oisterwijk!
Bij Pannenkoekenhuis De Ontdekking kun je een smakelijk en actief kinderfeestje houden. Je kunt je verkleden als een stoere piraat of ridder. Of hou je meer van sprookjes? Dan hebben ze een mooi Oosterse Prinsessen jurkje of een heksenjurkje voor je. Bovendien hebben ze een heel mooi disco-pakje voor een heus dansfeestje. Ben je iets ouder en wil je wat stoerder feest houden? Dan is een Boerengolf-feestje wel een aanrader of ga samen op ontdekkingstocht door de Oisterwijkse bossen. Zo gaaf!
Nieuwsgierig? Klik op de roze button en bespreek met Niels waar jouw voorkeur naar uit gaat.
Pannenkoekenhuis De Ontdekking
Oirschotsebaan 12
5062 TE Oisterwijk
Prijs
vanaf €9,25 ppToon op kaart
Meer inspiratie
Kinderfeest bij Dierenbos
Spetterende kinderfeestjes bij Vakantiepark Dierenbos in Vinkel! Dit wil jij toch ook!
KINEPOLIS KINDERFEESTJE!
Vier je verjaardag als een echte ster bij Kinepolis Den Bosch!
BOUNCE VALLEY KINDERFEESTJE
Spring een gat in de lucht met je vriendjes en vriendinnetjes bij dit gigantische luchtkussenpark!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Regenpret in Den Bosch: 16 toffe binnenuitjes met kinderen tot 14 jaar
Ontdek betaalbare én gratis regendag-activiteiten voor peuters tot pubers in en rond ’s-Hertogenbosch
12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!
Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!
HERFSTBINGO!
Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?