Jazz in Duketown 2026
Voor kleine en grote jazz'ers is er het Jazz in Duketown in Den Bosch!
Vind jij het ook gaaf om naar jazz muziek te luisteren? Dan is Jazz in Duketown 2026 het festival voor jou!
Het pinksterweekend, van 22 tot en met 24 mei 2026, staat in Den Bosch helemaal in teken van muziek en instrumenten. Een heel weekend lang kun je op verschillende plekken in het centrum van Den Bosch luisteren naar een gaaf jazzspektakel!
Kidzzplein op Jazz in Duketown
Jong geleerd is oud gedaan! Dat geldt ook voor Jazz in Duketown. Families en kinderen zijn natuurlijk welkom op alle onderdelen van ons festival, maar op het Kidzzplein draait het speciaal om de jonge bezoekers. Tussen 14.00 en 17.00 uur bieden we namelijk op het Kidzzplein (Kerkpleintje) een gevarieerd programma ‘voor en door kinderen’ waar het hele gezin plezier aan beleeft. Je kunt optredens verwachten van jonge solisten, muscialtalenten, dansschool Ambition en leerlingen van de Zuiderster.
Wil jij ook genieten van dit muzikale spektakel tijdens het pinksterweekend? Klik op de roze button voor het volledige programma.
Data:
- vrijdag 22 mei 2026
- zaterdag 23 mei 2026
- zondag 24 mei 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Stichting Jazz in Duketown
Sint Josephstraat 18
5211 NJ 's-Hertogenbosch
Prijs
GRATISToon op kaart
Meer inspiratie
Junior Audiotour Kamp Vught
Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!
Bounce Valley Den Bosch | Indoor springparadijs in Hedel
In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!
The Chocolate Factory Veghel | Uitje met kinderen in de meivakantie
Op zoek naar een leuk én leerzaam uitje met kinderen in Den Bosch en omgeving?Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!