Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad Zidewinde

Openluchtzwembad Zidewinde met vier zwembaden en een ruime speel- en ligweide!

Zwembad Zidewinde is hét openluchtzwembad van de Langstraat. Het openluchtzwembad is zeer geschikt voor gezinnen met kinderen. Spring in één van de vier verwarmde zwembaden terwijl je ouders op de ligweide in het zonnetje liggen.

De allerkleinsten kunnen naar hartelust spetteren in het verwarmde peuterbad. Twee duikplanken, een dertig meter lange glijbaan en een aantal grote verplaatsbare spelelementen zorgen voor nog meer waterplezier. Extra verkoeling is te vinden met het sproeielement in het instructiebad.

Kijk voor alle informatie op de website via de roze button.

Doormiddel van het nieuwe online reserveringssysteem kun je aangeven op welke datum/tijd je wil komen.
Afhankelijk van de weersverwachting wordt elke woensdag voor een week vooruit besloten welke tijdsblokken (12.00 – 15.00uur en van 15.30 – 18.30uur) er opengesteld worden.

IN DE ZOMERVAKANTIE ELKE DAG OPEN!

Openingstijden van maandag 8 juli t/m zondag 18 augustus 2024
– maandag t/m vrijdag 7.00-10.00uur banenzwemmen en 10.00-18.00uur recreatiefzwemmen
– zaterdag 8.00-11.00uur banenzwemmen en 11.00-18.00uur recreatiefzwemmen
– zondag 13.00-18.00uur recreatiefzwemmen

TIP: De leukste zwembaden vind je natuurlijk in onze categorie Zwemmen & Strandjes!

Zwembad Zidewinde

Julianalaan 3a

5161 BA Sprang-Capelle

Mail direct

Mail direct naar Zwembad Zidewinde

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Toffe films bij Kinepolis in de meivakantie!

Breng tijdens de meivakantie een bezoek aan Kinepolis Den Bosch en geniet van superleuke films

GlowGolf Waalwijk

Speel glow-in-the-dark minigolf in een waanzinnig 3D decor! bij 't Bourgondisch Hof!

Vakantie vol Minecraft

Op GeoFort is het Minecraften geblazen! Check de Minecraft Kermis, speurtocht en workshops.

Buurman & Buurman gaan naar de maan

Leuk met het hele gezin naar Theater aan de Parade in Den Bosch!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x toffe meivakantie-uitjes met kinderen!

Yes, het is meivakantie! Tijd voor avontuur, plezier en gezelligheid. Maar... wat ga je doen? Geen zorgen, wij hebben een lijst vol topideeën voor je.

Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!

Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!

De leukste vakantiekampen in en om Den Bosch – Boek nu voor de meivakantie en zomervakantie!

De meivakantie en zomervakantie zijn dé momenten om kinderen nieuwe avonturen te laten beleven! Of ze nu houden van sport, theater, dieren of technologie, er zijn talloze vakantiekampen te vinden in de regio Den Bosch. Met en zonder overnachting, voor verschillende leeftijden en interesses. Klaar om een onvergetelijke ervaring voor jouw kind(eren) te regelen? Lees mee en ontdek de beste opties!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief