Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lunchen in een kasteel!

Hoe gaaf! Lunchen in een écht Kasteel in Vught

Heerlijk vertoeven bij Brasserie Catharina van Maurick.

Zo geniet je van een gastronomische high tea of lunch in een écht kasteel. Je waant je op een landgoed als een echte prins of prinses.

Tip 1: Tegenover de brasserie spot je de fundamenten van wat in de rijke geschiedenis van Kasteel Maurick een uitkijkpunt was. In 1629 woonde het gezin van prins Frederik Hendrik van Oranje op het landgoed van Kasteel Maurick. Tegenover het kasteel “Oud Herlaer” aan de rivier de Dommel stond dit uitkijkpunt. Daar konden de mensen mee kijken naar de strijd tussen de Prins en de Spanjaarden.

Tip 2: Heb jij de reigers al eens gespot bij Kasteel Maurick? De broedperiode van reigers loopt van ongeveer februari tot mei. In die tijd zijn er regelmatig reigers te spotten op het prachtige landgoed! De reigers hebben namelijk nesten in het reigerbos dat parallel loopt aan de A2. Terwijl jij dus geniet van een heerlijke high tea of lunch op het intieme terras, kan het zomaar zijn dat er een reiger langs vliegt. Ook landt er wel eens een ooievaar op het voormalige koetshuis op ons landgoed.

Voor meer info, klik op de roze button!

Kasteel Maurick

Maurick 3

5261 NA Vught

Mail direct

Mail direct naar Kasteel Maurick

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch

Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.

Kidsproof Kletspraat Moederdag

Wat zou je doen als je een dagje mama was? En waarom zijn moeders zo belangrijk? In de Kidsproof Kletspraat Moederdag vind je een heleboel leuke kletsvragen om aan je kinderen te stellen. Download de vragen hier gratis.

10x De Leukste Moederdag uitjes!

Op Moederdag zijn alle moeders jarig, op Moederdag vieren alle moeders feest! Wij verzamelden de leukste tips & uitjes voor Moederdag. Ontdek ze allemaal!

5x de leukste Moederdag brunch, lunch en high tea in Den Bosch

Op Moederdag mag alles een beetje extra: een extra croissantje, een extra dikke knuffel van de kids en vooral extra veel gezelligheid. En weet je wat écht telt? Dat mama haar koffie warm kan opdrinken. Dus hup, laat die ontbijtbordjes thuis staan en neem haar mee naar een van deze fijne adresjes in Den Bosch. Brunch, lunch of high tea – hier vind je 5 heerlijke plekken waar mama’s én kinderen gezellig aan tafel schuiven.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief