Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lichtwandeling Ammerzoden

Ammerzoden in het licht! Wandel je ook mee en geniet van alle mooie lichtjes!

Kom genieten van een magische avondwandeling langs de lichtgevende huizen en tuinen in Ammerzoden!

Hoe fijn is het om voor het slapengaan nog een wandeling te maken? Tijdens de feestdagen versieren vele buren in Ammerzoden hun huizen en tuinen met lichtgevende kerstbomen, fonkelende decoraties en allerlei soorten kerstversiering.

Misschien hebben jullie huis en tuin ook al een lichtgevende uitstraling! 

Van 10 tot 31 december baadt Ammerzoden al enige jaren in extra sfeervol licht. Laten we dat niet ongezien voorbij gaan. Maak jij ook een avondwandeling?

Wandel samen met je gezin, je oppas, oma en opa, of tijdens het uitlaten van de hond langs de prachtig versierde tuinen. Geniet van de gezellige sfeer en de warme lichtjes die de straten verlichten.

Meedoen is GRATIS, makkelijk en ook nog eens heel gezellig! Versier je huis, tuin of oprit en samen maken we er een lichtgevend spektakel van.

Klik voor meer in fo op de roze button!

Lichtjeswandeling in Ammerzoden

Mail direct

Mail direct naar Lichtjeswandeling in Ammerzoden

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Meer inspiratie

BOUNCE VALLEY

In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!

Vier de herfst op Kasteel Ammersoyen

Ontdek de geheimen van het kasteel deze herfstvakantie!

Festival 400 in Den Bosch!

Ontdek het verhaal van Den Bosch van 1629 tot nu!

The Chocolate Factory – extra lang open in de herfstvakantie!

Ontdek, proef en ontdek het geheim van de fabriek in Veghel!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

HERFSTVAKANTTIE | 18x leuke uitjes in de regio Den Bosch

De bladeren vallen van de bomen en het wordt weer kouder buiten; het is herfst! Gelukkig is er ook deze herfstvakantie weer van alles te beleven. Maak een heerlijke herfstwandeling, kijk je ogen uit in het museum of ga naar een leuke theatervoorstelling. Check onze favo tips hieronder! Fijne herfstvakantie! ~ Carlijn ~

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief