Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sinterklaas Intocht Hedel!

Op zaterdag 21 november 2026 komt de Sint met de boot aan in Hedel!

De intocht is zaterdag 21 november 2026 om 13:30 uur bij Jachthaven ’t Stik.

Zaterdag 22 november is het weer zover, dan komen Sinterklaas en zijn Pieten aan in Hedel. Kinderen, ouders, opa’s en oma’s en andere belangstellenden kunnen zich rond 13.15 uur verzamelen bij Jachthaven ’t Stik. De pakjesboot wordt rond 13.30 uur verwacht.

Klik op de roze button voor alle info!

Op zoek naar meer leuke Sinterklaasuitjes voor de kids? Ontdek ze hier!

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Sinterklaas Hedel

Hedel

Mail direct

Mail direct naar Sinterklaas Hedel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter

Meer inspiratie

Het Herfstfestival | BillyBird Hemelrijk

Beleef het Herfstfestival bij BillyBird Hemelrijk

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Ontdek de leukste spellen bij het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht, op 7 en 8 november.

Op ontdekking bij het NMM

Ga deze vakantie op spannende lasergame-missie, test je camouflage-skills en speel erop los in de Xplore!

Djumbala! 2+ Samen muziek maken

Neem je kleintje mee naar dit familieconcert voor iedereen vanaf 2 jaar in Willem Twee Toonzaal.

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

21x herfstvakantietips voor kinderen in en om Den Bosch

Yes, herfstvakantie 2026! Even geen schoolwekker en samen bedenken: wat gaan we vandaag doen? Voor gezinnen met kinderen van 2 tot 12 jaar heb ik 21 herfstvakantietips verzameld in Den Bosch en omgeving, van Rosmalen en Vught tot Oss, Boxtel en de Bommelerwaard. Denk aan theater, kastelen, creatieve workshops, binnenuitjes en frisse herfstwandelingen. Kijk snel wat bij jullie past!

18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch

Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.


Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!