Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feestje met Dino’s

Vier je verjaardag bij het Oertijdmuseum in Boxtel, tussen de dinos, waar oude tijden herleven!

Ben jij helemaal weg van dinosaurussen? Of ben je nieuwsgierig hoe het er in de oertijd aan toe ging? Vier dan je verjaardag bij het Oertijdmuseum in Boxtel!

Neem je vriendjes en vriendinnetje meer terug in de tijd en ga op mini-expeditie door het hele gebouw met een spannende speurtocht. Tussendoor kan in de filmzaal een kortdurende film bekeken worden en daarna uiteraard het Dinopark worden bezocht. Inclusief geluksteen uitzoeken, glaasje Dinobloed (voor de volwassenen een drankje naar keuze) en bij afloop voor elk kind een surprisebox om mee naar huis te nemen.

Praktisch
Duur: 2 á 2,5 uur
Kosten: € 13,50 per kind/volwassene
Begeleiding: door de volwassenen die meegaan.
Eten en drinken: overige consumpties zijn verkrijgbaar in het museum en niet bij de prijs inbegrepen.

Superleuk kinderfeestje voor kinderen gek zijn op dino’s!

Wil jij ook zo’n gaaf kinderfeestje houden? Klik op de roze button of bel naar 0411-616861 en reserveer jouw verjaardag. 

Geen feestje te vieren maar je wilt er wel naar toe? Dat kan, klik op de roze button!

Het Oertijdmuseum

Bosscheweg 80

5283 WB Boxtel

Mail direct

Mail direct naar Het Oertijdmuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Kinderfeestje bij The Chocolate Factory

Een spannend chocolade-avontuur met glijbaan, VR en hun eigen pak hagelslag.

Kinderfeestje vieren bij Carras Bites in Den Bosch

Bij Carras Bites gaan kinderen zelf aan de slag met bakken, versieren en smullen.

Keramiek kinderfeestje bij Tante Gertje in Den Bosch

Vier een creatief en kleurrijk kinderfeestje bij Tante Gertje in de Gruyterfabriek in Den Bosch!

BOUNCE VALLEY KINDERFEESTJE

Spring een gat in de lucht met je vriendjes en vriendinnetjes bij dit gigantische luchtkussenpark!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

11-11 met kinderen

Geen zin om de hort op te gaan met de kids deze 11-11? Maar wel zin in de gezellige sfeer van de opening van het Carnavalsseizoen? Maak er dan thuis een tof feestje van! Check onze 14 tips!

18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch

Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.

Regen? Yes! 12x stoere plassenpret voor kinderen

Plassenpret! 12x heerlijk buiten spelen in regen en kou

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!