Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feestje met Dino’s

Vier je verjaardag bij het Oertijdmuseum in Boxtel, tussen de dinos, waar oude tijden herleven!

Ben jij helemaal weg van dinosaurussen? Of ben je nieuwsgierig hoe het er in de oertijd aan toe ging? Vier dan je verjaardag bij het Oertijdmuseum in Boxtel!

Neem je vriendjes en vriendinnetje meer terug in de tijd en ga op mini-expeditie door het hele gebouw met een spannende speurtocht. Tussendoor kan in de filmzaal een kortdurende film bekeken worden en daarna uiteraard het Dinopark worden bezocht. Inclusief geluksteen uitzoeken, glaasje Dinobloed (voor de volwassenen een drankje naar keuze) en bij afloop voor elk kind een surprisebox om mee naar huis te nemen.

Praktisch
Duur: 2 á 2,5 uur
Kosten: € 13,50 per kind/volwassene
Begeleiding: door de volwassenen die meegaan.
Eten en drinken: overige consumpties zijn verkrijgbaar in het museum en niet bij de prijs inbegrepen.

Superleuk kinderfeestje voor kinderen gek zijn op dino’s!

Wil jij ook zo’n gaaf kinderfeestje houden? Klik op de roze button of bel naar 0411-616861 en reserveer jouw verjaardag. 

Geen feestje te vieren maar je wilt er wel naar toe? Dat kan, klik op de roze button!

Het Oertijdmuseum

Bosscheweg 80

5283 WB Boxtel

Naar de website
Mail direct

Mail direct naar Het Oertijdmuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Deel deze tip:

Deel via e-mail

Mail deze tip naar een vriend(in)

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Uitgelicht

Tip! KreaDoe Lentefestival

Bekijk

Nationale Klimbosdag

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!

Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!
Lees meer

8x High Tea met kids in de regio Den Bosch

Gezellig lunchen in Den Bosch met de kids, leuk! Maar wat dacht je van een High Tea met kinderen? Lekker samen smikkellen van de harige en zoeten lekkernijen. Wij zetten de kindvriendelijke lunchplekjes voor je op een rij in en om Den bosch met High Tea!
Lees meer

10x IJsje eten in Den Bosch!

Het zonnetje schijnt, dus is het ijsjes tijd! Heel eerlijk gezegd eten wij het liefste elke dag wel een ijsje….of twee of bij heel warm weer soms wel drie ijsjes! Ik schaam me er niet voor want het is ook moeilijk te weerstaan als je in Den Bosch bijna op elke hoek van de straat een ijsje kunt kopen in de lekkerste ijssalons. Omdat wij zo'n goede ijskenners zijn hebben we voor jullie een IJSCO TOP 10 samengesteld!
Lees meer

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

Lees meer