De Groote Wielen Ponykamp
In ze zomer op ponykamp? Dat kan bij Manege De Groote Wielen in Rosmalen.
Ben jij helemaal weg van paarden en wil ik in de zomer ook paardrijden? Dan is de Ponykamp op Manege De Groote Wielen iets voor jou!
Een week lang alleen bezig zijn met datgene wat je super leuk vindt om te doen, dat kan tijdens de Ponykamp bij Manege De Groote Wielen in Rosmalen. Leer longeren, dressuur rijden en andere leuke kunstjes samen met je paard of pony. Uiteraard wordt het programma aangepast op jou niveau. Maak jouw favoriete paard of pony een week lang dag en nacht mee en slaap in een vrijsterren tent!
Ponykamp is een leuk moment om herinneringen te maken en daar zorgen ze zeker voor bij Manege De Groote Wielen in Rosmalen. Wil jij ook zo’n leuke herinnering? Schrijf je dan nu in via de roze button hieronder.
Praktisch
Locatie: Laaghemaal 50 in Rosmalen
Manege De Groote Wielen
Laaghemaal 50
5247 NP Rosmalen
Openingstijden
Prijs
Klik op de roze button voor actuele prijsinformatieToon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke adresjes voor warme chocolademelk met kinderen in en om Den Bosch
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste, kindvriendelijke adresjes voor warme chocolademelk in Den Bosch en omgeving. Perfect om op te warmen na een winterwandeling, een sneeuwdag of gewoon omdat het kan.
Toffe spots om te sleeën met kinderen in en om Den Bosch en Noordoost-Brabant
Zoek je plekken om te sleeën met kinderen in Den Bosch omdat de school dicht is door sneeuw? Dan zit je hier goed.
Sneeuwvrije uitjes met kinderen in en om Den Bosch
Zoek je sneeuwvrije uitjes met kinderen in Den Bosch omdat de school dicht is door sneeuw? Dan zit je hier goed. Leuk… maar ook even schakelen. Gelukkig zijn er in en om Den Bosch genoeg sneeuwvrije uitjes waar je met kinderen terechtkunt, ook als buiten alles wit is. Van binnenactiviteiten tot warme, overdekte plekken: dit zijn fijne ideeën voor een geslaagde sneeuwdag.