VAKANTIEKAMP MONKEY MOVES!Terug naar het overzicht

Geef je apekop een paar leuke dagen vol FUN tijdens een Monkey Moves multisport kamp!
Wil je dat je apekop echt van de vakantie kan genieten? Goed nieuws! Iedere vakantie organiseert Monkey Moves een multisport kamp! Het kamp richt zich op kinderen van 4 t/m 9 jaar oud

Een kamp bij Monkey Moves betekent een hoge FUN-factor, persoonlijke aandacht, professionele begeleiding, goed onderbouwd programma en voldoende tijd en rust voor wie dat nodig heeft. Op het kamp gaat je Apie meerdere sporten doen en bij goed weer een waterfeest. Elke dag wordt gestart met een gezamenlijke warming-up dans en de dag wordt afgesloten met een cooling-down dansje!

Het multisport kamp vindt plaats in de zomervakantie. Vanaf 17 tot en met 21 juli 2023. De dagen zijn van 9:00 tot 17:00 uur en er is mogelijkheid om je Apie eerder te brengen of later op te halen. Je kunt kiezen voor 1 dag, maar je kan ook alle dagen komen. Je krijgt in ieder geval een gratis Monkey Moves kamp shirt!

Stuur een e-mail naar leden.denbosch@monkeymoves.nl of bel of app naar Erik via 06- 24 08 82 83

Datum: van 17 tot en met 21 juli.
Leeftijd: 4 t/m 9 jaar Monkey Moves

Tip: hiep, hiep, hoera! Kijk voor stoere kinderfeestjes op de Kinderfeestjes pagina!

Monkey Moves Den Bosch


Den Bosch, Engelen en Rosmalen
Naar de website Direct mailen Telefoonnummer
Meer leuke tips

Blogs & filmpjesAlle blogs

Uitgelicht

Toffe uitjes in Kerstsfeer!

Toffe uitjes in Kerstsfeer!

Ook zin om met je gezin helemaal in kerststemming te komen? Ontdek onze top 8 van de tofste uitjes in winterse sfeer!

Sfeervolle uitjes!