Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Deel 4 – Toffe locaties in Den Haag voor het maken van kinderfoto’s!

Gepubliceerd op 23 mei 2024

De vierde fijne plek waar je je kids mooi op de foto kunt zetten, is in het Westbroekpark. Kijk snel waarom fotograaf Evelyne ook deze plaats heeft geselecteerd!

In het Westbroekpark kun je echt alle kanten op voor mooie foto’s van je kids. Het Rosarium is zowel ‘s zomers als ‘s winters mooi. Er staat altijd wel iets in bloei. In de lente de bloesem, in de zomer heel veel rozen en in de herfst en winter de heide.

Actie doet het altijd goed! Laat je kids lekker rondrennen, tikkertje spelen, en je hebt gegarandeerd blije gezichten én gave actiefoto’s!

Bloem in je haar en dan aan en bloem ruiken. Mooi!

Het is een heerlijk rustig park waar ook veel ganzen rondlopen. Dat is natuurlijk héél vermakelijk! En leuk voor de foto (tip: je moet de schoenen nog wel even controleren op ganzenpoep..;-)

Hoedjes doen het eigenlijk altijd goed op de foto. Maakt het net even bijzonder! Deze is ook prachtig zo voor de vijver vol met waterlelies.

Neem eens een foto van boven, kijk eens wat een gaaf effect met het grind!

Ook is er een grote speeltuin in het Westbroekpark waar kinderen van alle leeftijden zich kunnen vermaken. Prima plek voor foto’s!

Tips in de buurt:

Speeltuin Westbroekpark Deze link opent in een nieuwe tab is superleuk om fijn te spelen!
– Op het grasveld naast de speeltuin mag je je eigen bbq mee nemen, leuk idee voor een zwoele avond!
– Bij Theehuis de Waterkant Deze link opent in een nieuwe tab kun je heel fijn zitten en een bootje huren. Of met een pondje naar de overkant. Een fijn romantisch plekje!

In het volgende blog neemt Evelyne ons mee naar de Paleistuin! Meer weten over Evelyne? Klik door voor meer informatie over Evelyne Photography. Deze link opent in een nieuwe tab

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

Kidsproof uit eten Zoetermeer

Fijne restaurants met kinderen in Zoetermeer. Bekijk onze Kidsproof tips voor kindvriendelijke restaurants met een kindermenu, speelhoek, speeltuin, kindervermaak of een fijn terras.

Scheveningen met kinderen: 8x leukste uitjes aan zee

Scheveningen roept! Zeeën van plezier op de boulevard, ontdek deze toffe Kidsproof tips

Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!

Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!

12 toffe buitenspeeltuinen in en om Den Haag!

Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 12 (.. en dan nog een aantal andere leukerds in Delft...;-) horen bij onze favorieten in en om Den Haag. Urenlang speelplezier gegarandeerd! Wat is jouw favoriete buitenspeeltuin?

Favoriete uitjes & adressen

Ren4Sport kinderfeestjes

Sir Winston Fun & Games feestje

West Side Story

ZOEK DE VERSCHILLEN (12+)

Laurant Kids Atelier

JUMP Freerun kinderfeestje

Meer inspiratie

Game-event bij SilverDome Zoetermeer

Doe mee met @venture games bij SilverDome in Zoetermeer ook feestjes en BSO aanbod!

KijkduinFest 2026

Vier weekenden vol strand, sport en gezelligheid in Kijkduin Den Haag.

Leer veilig zwemmen in zee!

Zeezwemmen: 4-weekse woensdagmiddag cursus van de Sand Company aan het zuiderstrand op Scheveningen.

Grimm (8+)

Een sprookjesachtige mix van hiphop, ballet en videogames bij Amare in Den Haag!