Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Social media experience bij Youseum!

Gepubliceerd op 29 april 2023

Samen met twee kinderen van 11 jaar bezocht ik het Youseum in de Westfield Mall of the Netherlands... dé social media experience waarin het draait om jou én TikTok... Of het een succes was lees je hier!

Fantastische kamers voor al je droom foto’s en filmpjes..Dat willen deze twee meiden, Tara & Elin, wel proberen. En ik ben zelf ook reuze nieuwsgierig! Dus gaan wij naar de Westfield Mall of the Netherlands in Leidschendam. Dat is al een ervaring op zich, zó mooi en groot en veel fantastische winkels.

Op de tweede etage, niet te missen, vind je het Youseum. Leuk met de roltrappen omhoog!

KIDSPROOF TIP: Wil jij ook een bezoek brengen aan het Youseum? Leuk! Klik door via de roze button onderaan deze pagina voor meer informatie en reserveren.

Na een korte uitleg in een speciale ruimte, lopen we door een telefoon (hoe toepasselijk) naar de eerste ruimte. We hebben een pasje gekregen waarmee je heel makkelijk toffe foto’s kunt laten maken.

Hier in het beroemde Vibehouse (”mam dit ken ik wel hoor, van Glen Fontein en andere superbekende TikTok-kers”) staat een raar rood ding. Een héle ouderwetse telefoon dus…:-). 

Met je pasje kun je toffe foto’s laten maken op vaste plekken, maar het Youseum nodigt juist ook uit om zelf hélemaal los te gaan met toffe foto’s en filmpjes op je eigen telefoon. Niks is te gek!

In de wéreldberomede groene keuken van het Vibehouse staat een koelkast. Maar dat blijkt dus de doorgang naar de volgende ruimte. De meiden hebben dat toch echt sneller door dan ik! Zoals wel meer in deze experience.

In de 30 (!) opvallende installaties kun je de meest toffe foto’s en filmpjes maken. 

Even wachten tot de was droog is…

Zo weer schoon:-). Ook in de laundry room is een grappige uitgang naar de volgende ruimte. Voor ouders gelukkig ook een iets minder uitdagende route!

Héél veel spiegels en lichtjes en… je wordt er duizelig van. Maar waar is nu de uitgang? 

Verkleed als echte Studio Pets! Iets met ‘Girls just wanna have fun’… wat een lol hebben ze!

“Mam ik vlieg!!!”

Dan gaat ‘mam’ ook maar even poseren op een heuse bananenschommel. Leuke nieuwe profielfoto:). 

In de laatste ruimte vind je de ‘bom’: het zwembad met duizenden roze ballen! Er worden hier héél véél bommetjes gedaan. Met glijbaan, slingerbal… het leukste zwembad ooit!

Ik spring er zelf ook maar even in!

Na een uur ontzettend veel pret, foto’s en filmpjes nemen we nog wat drinken bij de ‘zwembadbar’. En krijgt het Youseum en de superaardige medewerkers een hele dikke duim!

De foto’s via het pasje krijgen we als download via de mail. Super goed geregeld hier. Wij komen terug!

Wil jij ook een bezoek brengen aan het Youseum? Leuk! Klik door via de roze button voor meer informatie en reserveren.

Tip: wist je dat je hier ook je kinderfeestje kunt vieren?

groet,

Elin, Tara & Jantine  – Kidsproof Den Haag Deze link opent in een nieuwe tab

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!

Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.

Herfstvakantie vol robots in Delft; 6 te gekke uitjes voor nieuwsgierige kinderen.

Deze herfstvakantie staat Delft volledig in het teken van robotica, technologie, kunst en innovatie. Tijdens het themajaar The robots are coming verandert de stad in een grote ontdekkingsplek waar kinderen kunnen spelen, bouwen, onderzoeken én zich verwonderen. Perfect voor nieuwsgierige basisschoolkinderen én hun ouders.

Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft

Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Favoriete uitjes & adressen

Beleef het Binnenhof als nooit tevoren

Dag Poes (4+)

Surfcamp in de herfstvakantie

Ontdek alles over de haven bij Portlantis

Nieuw: De wandelende hoed

Betovering bij Podium NOORD

Nationale KinderTheaterWeek in de herfstvakantie

Port Pavilion in de herfstvakantie

Hans & Grietje op de vlucht (8+)

Samen door de muziek heen

Meer inspiratie

Familierondleiding in de herfstvakantie: Voor Galg en Rad

Stap samen Rijksmuseum De Gevangenpoort in en ontdek waar bekende uitdrukkingen echt vandaan komen.

Bezoek de Tweede Kamer! Nieuw!

Kinderen zijn voor één dag Tweede Kamerlid! Ga mee met de Familierondleiding van ProDemos in Den Haag.

Festival De Betovering bij Amare

Geniet van voorstellingen, workshops en meer bij Amare tijdens Festival de Betovering!

Surfcamp in de herfstvakantie

Bij Hart Beach vullen kids hun vakantiedagen met surfen, skaten en beachgames op Scheveningen

Grote mensen | 4+

Wat doen grote mensen eigenlijk? Ontdek het in Theater a/h Spui in de herfstvakantie!

Betovering bij Rabarber

Dans, speel, fantaseer en ontdek hoe leuk theater is bij Rabarber in de herfstvakantie!

Muzikale herfstvakantie bij Museon-Omniversum

Maak muziek, dans en ontdek de mooiste domefilms tijdens de herfstvakantie bij Museon-Omniversum!

LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen

Bouw, Speel & Leer! LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen is de ultieme indoor LEGO® speelplek.

Nu is het nog rustig | 8+

Een absurde voorstelling over de strijd om gehoord te worden in de Koninklijke Schouwburg.

Supermens gezocht | 6+

Opzwepend muziektheater in Theater a/h Spui tijdens de Betovering in de herfstvakantie.

Beleef het Binnenhof als nooit tevoren

Gratis uitje! Ontdek alles over het Binnenhof, knutsel het torentje, VR experience, speurtocht en meer!

Hans & Grietje op de vlucht (8+)

Een spectaculair muzikaal sprookje voor jong en oud in Amare tijdens Festival De Betovering!