Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Djembé en drumles

Leren spelen op een Djembé of drumstel! Speelplezier en speeltechniek staan voorop! 7+

Je kunt bij De Beat kiezen uit 2 soorten lessen:

Djembé les
Naast eigen composities van leraar Jens leer je hier een rijk en boeiend djembé-repertoire.
Van iedere les worden video’s gemaakt. Zo kunnen jouw ouders via de app zien wat je allemaal al geleerd hebt én kun je met behulp van de filmpjes thuis oefenen.
Je krijgt les in groepjes van 2 t/m 4 leerlingen. Als je wilt kun je natuurlijk ook privéles krijgen.
Djembé’s en lesmateriaal zijn aanwezig.

Drumles
Je speelt op een echt drumstel en krijgt privéles, alle aandacht helemaal voor jou alleen! Naast het spelen op het drumstel krijg je ook les in het notenschrift. Dat is handig zodat je thuis ook goed (het thuiswerk) kunt oefenen.
Iedere les neem je eigen drumstokken & lesboek mee en je groovy mood!

Jens geeft les aan kinderen vanaf 7 jaar. Alle lessen duren 30 minuten, op elke woensdagmiddag (excl schoolvakanties en officiële feestdagen). 
Wil je één van de 2 lessen eens een keer proberen? dan kun je altijd meedoen aan een proefles.

Voor meer informatie klik je even door naar de site via de roze button.

Tip: je kunt ook met je kinderfeestje Djembé gaan spelen!
Tip: op Kidsproof Den Haag vind je nog veel meer leuke muziekclubjes in en om Den Haag.

De Beat

Darwinstraat 75

2571 DG Den Haag

Openingstijden woensdagmiddag, tijd in overleg
Prijs privéles: € 22,50 per les
Groepsles (Djembé): € 16,50 per les
Mail direct

Mail direct naar De Beat

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Den Haag

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

The Sand Company zeezwemmen

Veilig zwemmen in zee! 4-weekse woensdagmiddag cursus aan het zuiderstrand op Scheveningen.

Schrijf je nu in voor theaterseizoen 2026/2027

Theaterlessen bij Rabarber, dé plek waar kinderen en jongeren theater kunnen spelen, maken en beleven!

Bricks and Robots

Ervaar de wereld van robotica, technologie en programmeren tijdens de cursussen van Bricks & Robots!

Uitgelicht

Leuke zomertip: Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!

Techniekstudio TU Delft: zelf bouwen en ontwerpen

Een robot programmeren, een fidget spinner maken van gerecycled plastic of experimenteren met kunst. Mariska ging met haar gezin op bezoek bij de Techniekstudio van TU Delft Science Centre en vertelt waarom dit zo'n leuke activiteit is voor nieuwsgierige kinderen.

Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!

Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!