Teddybeerzwemmen 6mnd+
Tijdens het teddybeerzwemmen met je kind op een speelse manier aan het water wennen. Vanaf 6 maanden
Jonge kinderen zijn niet bang voor water. Tijdens het teddybeerzwemmen laat je je kind op een speelse manier aan het water wennen.
Een deskundige begeleider geeft de lessen en doet oefeningen met u en uw kind.
Voor wie?
Teddybeerzwemmen is voor ouders met kinderen vanaf 6 maanden (in het Hofbad vanaf 1 jaar). Per kind zwemt 1 ouder mee.
Goed om te weten
Baby’s en kinderen worden ingedeeld op basis van leeftijd en hoe goed ze kunnen zwemmen.
Voor teddybeerzwemmen hoeft u zich niet aan te melden, u koopt gewoon een kaartje aan de kassa van het zwembad.
Waar en wanneer
Zwembad het Hofbad
Zwembad Overbosch
Voor vragen kunt u contact opnemen met de Sport-info-lijn. Klik door via de roze button of email via de groene button op deze pagina.
Kosten teddybeerzwemmen
Bekijk de kosten van het teddybeerzwemmen op de pagina tarieven Haagse zwembaden. Zwem je vaker? Dan is het voordeliger om een 12-badenkaart te kopen.
Meer inspiratie
Cub Club baby- en peuterzwemmen
Voor kinderen van 0 tot 5 jaar. Van de eerste plons tot vol vertrouwen bewegen in het water.
Dansles voor kids en kleuters
Leuke danslessen bij Lonneke van Leth Dans! Kleuterdans, ballet, modern, hiphop en meer!
The Residents Stadsorkest
Ben jij gek op muziek? Speel dan mee met het Residentie Orkest op verschillende podia!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft
Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Hoera, er zijn weer lammetjes!
Er zijn weer lammetjes, dus is het voorjaar écht begonnen! Lees snel waar je ze kan bewonderen, aaien en knuffelen.