Gymmen en turnen bij Donar
Peuters en kleuters kunnen lekker gymmen bij Donar. Voor de oudere kids is er recreatief gymmen & turnen.
Hollen, klimmen, klauteren, balanceren, zwaaien, springen, rollen, gooien en vangen; dit en nog veel meer wordt tijdens de lessen peuter- en kleutergym gedaan in de vorm van spelletjes en oefeningen. Vanaf 2,5 jarige leeftijd kunnen kinderen bij Donar deelnemen aan deze lessen.
Check de website via de roze button waar je terecht kunt voor de gym en turnlessen! In heel veel zalen in en om Den Haag.
Tip: in onze categorie Clubjes vind je nog veel meer leuke sportclubs bij jou in de buurt!
Gymnastiekvereniging Donar Den Haag
Renswoudelaan 47
2546 XE Den Haag
Openingstijden
De lessen worden in verschillende wijken, op verschillende dagen gegeven. Zie website voor het lesrooster.Prijs
Zie website voor de tarieven
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
The Sand Company zeezwemmen
Veilig zwemmen in zee! 4-weekse woensdagmiddag cursus aan het zuiderstrand op Scheveningen.
Bricks and Robots
Ervaar de wereld van robotica, technologie en programmeren tijdens de cursussen van Bricks & Robots!
Theaterschool Rabarber
Rabarber: waar elk kind zich leert uitdrukken, zelfvertrouwen krijgt en vooral veel plezier beleeft!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips
Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.
Gratis sporten tijdens de Haagse Sportzomer
Pak je agenda erbij want de Haagse sportzomer is van start! Van 21 juni tot en met 21 september 2026 staat Den Haag in het teken van sport. Tijdens de Haagse Sportzomer zijn er door de hele stad gratis sportfestivals, sportclinics en topsportevenementen voor kinderen en gezinnen. Van BMX’en en voetbal tot beachvolleybal en rugby op het strand. Er is deze zomer zóveel leuks te doen!
SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!
Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli opent het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen opnieuw de deuren. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.