Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Theaterkoor De Zeesterren

Kindertheaterkoor De Zeesterren is een koor voor kinderen die graag zingen en optreden!

In Scheveningen vind je Kindertheaterkoor De Zeesterren. Een koor voor kinderen van 5 t/m 15 jaar die graag zingen en optreden.

Verdeeld over verschillende leeftijdsgroepen leer je ieder schooljaar nieuwe liedjes. Eigentijdse popnummers, musicalnummers en liedjes uit verschillende projecten. Elke repetitie begint met stemvorming. 

Lijkt het je leuk om mee te zingen? Wil je meer weten over dit kindertheaterkoor? Klik op de roze button voor meer informatie.

Tip: wil je op de hoogte blijven van leuke activiteiten bij jou in de buurt? Schrijf je dan nu in voor onze gratis Nieuwsbrief!

Kindertheaterkoor De Zeesterren

Keizerstraat 58

2584 BK Den Haag

Openingstijden Repetities zijn iedere maandag tussen 16.45 en 19.15 uur. Kom eens langs voor een proefrepetitie.
Prijs €150,- per jaar.
Mail direct

Mail direct naar Kindertheaterkoor De Zeesterren

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Cub Club baby- en peuterzwemmen

Voor kinderen van 0 tot 5 jaar. Van de eerste plons tot vol vertrouwen bewegen in het water.

Dansles voor kids en kleuters

Leuke danslessen bij Lonneke van Leth Dans! Kleuterdans, ballet, modern, hiphop en meer!

The Sand Company zeezwemmen

Veilig zwemmen in zee! 4-weekse woensdagmiddag cursus aan het zuiderstrand op Scheveningen.

The Residents Stadsorkest

Ben jij gek op muziek? Speel dan mee met het Residentie Orkest op verschillende podia!

Uitgelicht

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Strandseizoen Den Haag gestart!

Het strandseizoen in Den Haag is officieel begonnen. En hoe! Met een vernieuwde boulevard op Scheveningen en een volle agenda met festivals is dit hét moment om er samen op uit te gaan. Van het strand naar de stad en weer terug… hier kan het gewoon op één dag. Precies wat dit een fijne Kidsproof tip maakt.

Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!

Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!

Koningsdag met kinderen in Den Haag 2026

Met Koningsdag kleurt Den Haag oranje! Waar zijn de leukste vrijmarkten met kinderen? Geniet met je gezin van Koningsdag in Den Haag eo en ook leuk: download de Koningsdag Kletspraat!