DKC Badmintonclub Den Haag
Bij DKC Badmintonclub Den Haag kunnen ook de allerkleinsten lekker badmintonnen! (3+)
DKC heeft een grote groep jeugdleden van 3 t/m 17 jaar. De trainingen worden gegeven op locatie Sporthal Hogeveld.
Heb je geen badmintonervaring? Geen probleem!
Ook leuk voor peuters: er wordt namelijk iniminiton gegeven. Kortom, er is voor ieder wat wils!
Klik op de roze button voor meer informatie.
DKC Badmintonclub Den Haag
Panamaplein 30
2548 HJ Den Haag
Openingstijden
Iniminiton: zaterdag van 09.30 tot 10.30 uurZie website voor overige tijden
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Bricks and Robots
Ervaar de wereld van robotica, technologie en programmeren tijdens de cursussen van Bricks & Robots!
Zomerkooklessen voor kinderen
Leer koken bij Modern Comfort in de Boekhorststraat Den Haag. Lessen op dinsdag.
Schrijf je nu in voor theaterseizoen 2026/2027
Theaterlessen bij Rabarber, dé plek waar kinderen en jongeren theater kunnen spelen, maken en beleven!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE
Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli opent het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen opnieuw de deuren. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Techniekstudio TU Delft: zelf bouwen en ontwerpen
Een robot programmeren, een fidget spinner maken van gerecycled plastic of experimenteren met kunst. Mariska ging met haar gezin op bezoek bij de Techniekstudio van TU Delft Science Centre en vertelt waarom dit zo'n leuke activiteit is voor nieuwsgierige kinderen.