DownUnderBeach Surf Kids
Supertoffe surflessen voor de jongste surfkids! Al vanaf 4 jaar kun je op de plank staan!
Leer alles over surfen met Surf Kids bij Beachhouse DownUnderBeach en werk 4 weken aan je surf skills! Zowel voor beginners als ervaren surfdudes en surfbabes van 7 t/m 12 jaar met een zwemdiploma. Doe jij ook mee? Geef je dan snel op!
Check de website voor de data
Tip: Ben je bijna jarig en wil je een tof kinderfeestje vieren? Dat kan met het DownUnderBeach surffeestje!
DownUnderBeach
Zwarte Pad 1
2586 HZ Den Haag
Openingstijden
zondag 2, 16, 23 en 30 juni (vrij weekend met Pinksteren)zondag 1, 8, 15 en 22 september
Tijdstip: 12.30 - 13.30 uur (aanwezig om 12.15 uur)
Prijs
€ 75,- per kind voor 4 weken, inclusief materiaal
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Met je kinderen naar het Residentie Orkest 2026/2027
Klassieke muziek met je kinderen? Dat kan perfect bij de familieconcerten van het Residentie Orkest. Na de voorstellingen kunnen kinderen ook zélf aan de slag in de instrumententuin. Een bijzondere ervaring!
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.