Scouting Satoko Kitahara
Toffe waterscoutinggroep voor meiden vanaf 7 jaar vol plezier, uitdaging en afwisseling!
Scouting Satoko Kitahara is samen met vriendinnen zelf van alles ontdekken en doen! Denk aan te gekke spelen, kampvuren maken, op kamp gaan, zeilen en vooral heel veel plezier maken.
Scouting Satoko Kitahara is een waterscoutinggroep voor meiden. Al sinds 1963 zorgen ze voor activiteiten voor meiden. De enthousiaste vrijwilligers bieden wekelijks de leukste activiteiten aan, waarbij plezier, uitdaging en afwisseling centraal staan.
Als waterscoutinggroep zijn ze regelmatig in de buurt van water te vinden. Zo zeilen of kanoën de meiden speurtochten, gaan kamperen en leren hoe ze boven vuur eten kunnen maken. Maar ook knutselen, koken of helpen op de stadsboerderij bij de tuin staan op het programma. En boven alles maken ze vriendinnen en leren vaardigheden zoals samenwerken, waar ze ook buiten scouting wat aan hebben.
Je bent vanaf 7 jaar van harte welkom om mee te doen!
Klik voor meer info op de roze button.
Tip: Den Haag barst van de leuke uitjes! Bekijk eens onze verzameling kindvriendelijke musea, theaters, (indoor)speelplaatsen en activiteiten voor gezellige familieuitjes!
Scouting Satoko Kitahara
Van Ruysdaellaan 97
2264 TA Leidschendam
Prijs
Welpen:Contributie € 45,- per kwartaal
Kampgeld Welpen € 150,-
Heb je een Ooievaarspas? Meld dit dan bij inschrijving. Je krijgt dan 100% korting op het lidmaatschapsgeld (50% is ook mogelijk) en 50% korting op het kampgeld.
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Schrijf je nu in voor theaterseizoen 2026/2027
Theaterlessen bij Rabarber, dé plek waar kinderen en jongeren theater kunnen spelen, maken en beleven!
Bricks and Robots
Ervaar de wereld van robotica, technologie en programmeren tijdens de cursussen van Bricks & Robots!
The Sand Company zeezwemmen
Veilig zwemmen in zee! 4-weekse woensdagmiddag cursus aan het zuiderstrand op Scheveningen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!
Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.
Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven
De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!
LEGOLAND® Scheveningen met kinderen!
Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!