Aapjeskooi Den Haag
Superleuke gymlessen voor je dreumes of peuter bij Aapjeskooi in Den Haag!
Houdt jouw kleine aapje ook zo van rennen, springen en klimmen? Dan is Aapjeskooi een leuke activiteit! Je kan je aanmelden voor een proefles of een lesperiode.
Elke week staat de Aapjeskooi gymzaal De Drie Linden in Den Haag vol met uitdagende en fantasierijke spellen en materialen. Klaar voor een les vol springen, klimmen, zwaaien, rollen, gooien en dansen onder deskundige begeleiding, waarbij plezier maken voorop staat!
De lessen stimuleren niet alleen de motorische ontwikkeling maar ook het samen spelen, samen delen en het zelfvertrouwen!
Aapjeskooi biedt in Den Haag lessen dreumesgym en peutergym aan voor kinderen van 1,5 tot 4 jaar. De ouders doen actief mee!
Proefles
Ben je nieuwsgierig naar de lessen en wil je graag een keer kennis maken met Aapjeskooi? Er staan wekelijkse nieuwe proefles opties online, dus houd de website in de gaten!
Klik voor actuele lestijden en proeflessen op de roze button.
Je vindt op Kidsproof.nl ook heel veel leuke uittips! Of kijk bij onze zusjes: Kidsproofvakantie.nl voor de leukste overnachtingsadresjes in Nederland & Kidsproofplus.nl met eropuit-tips voor kinderen met een extra zorgbehoefte.
Stichting Aapjeskooi
2e Braamstraat 5
2563 HJ Den Haag
Openingstijden
Elke weekDreumesgym: 9.15-10 uur
Peutergym: 10.00-10.45 uur
Voor lesperiodes zie website
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Theaterschool Rabarber
Rabarber: waar elk kind zich leert uitdrukken, zelfvertrouwen krijgt en vooral veel plezier beleeft!
Bricks and Robots
Ervaar de wereld van robotica, technologie en programmeren tijdens de cursussen van Bricks & Robots!
The Sand Company zeezwemmen
Veilig zwemmen in zee! 4-weekse woensdagmiddag cursus aan het zuiderstrand op Scheveningen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij
Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!
Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE
Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli opent het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen opnieuw de deuren. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.
Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips
Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.