Surflessen The Shore
Is jouw kind echt een buitenkind? Leer 'm surfen bij The Shore in Scheveningen!
Is je kind dol op buiten zijn, strand, zee en lekker actief zijn? Dan zijn surflessen echt wat voor hem/haar.
Bij The Shore Scheveningen krijgen de kinderen in kleine groepjes van maximaal 6 per instructeur. Hierdoor is er veel individuele aandacht. Bij de surflessen werken kinderen aan brede vaardigheden zoals zelfredzaamheid in de zee en muien herkennen. Ook kunnen ze unieke Surfdiploma’s behalen. Hierbij leren ze op een speels manier de skills.
Voor kinderen t/m 13 jaar begin je bij de Surf Academy Keiki’s. Stap voor stap leer je surfen, waarbij je doormiddel van het halen van surfdiploma’s wordt omgetoverd tot een echte surf(st)er. Uiteraard worden de lessen gegeven door leraren met een instructeursbevoegdheid en veel ervaring.
Elke maandag t/m vrijdag is er les om 16:00 uur. In het weekend zijn er twee lesmomenten per dag, als er genoeg aanmeldingen zijn. Elke les duurt 1,5 uur en gaat door bij 4 inschrijvingen!
Wil je kind in het weekend naar surfles? Dan graag de dag van tevoren aanmelden.
Tip: er zijn ook family lessons!
Voor meer informatie en reserveren klik je op de roze button.
Op Kidsproof.nl vindt je heel veel leuke tips voor het vieren van een kinderfeestje.
The Shore
The Hague
Openingstijden
Zie websitePrijs
€22,50 p.p.Voor surflessen kan je een 10-strippenkaart kopen, waarbij je €17,95 per keer betaalt.
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
The Sand Company zeezwemmen
Veilig zwemmen in zee! 4-weekse woensdagmiddag cursus aan het zuiderstrand op Scheveningen.
Zomerkooklessen voor kinderen
Leer koken bij Modern Comfort in de Boekhorststraat Den Haag. Lessen op dinsdag.
Schrijf je nu in voor theaterseizoen 2026/2027
Theaterlessen bij Rabarber, dé plek waar kinderen en jongeren theater kunnen spelen, maken en beleven!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips
Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.
Techniekstudio TU Delft: zelf bouwen en ontwerpen
Een robot programmeren, een fidget spinner maken van gerecycled plastic of experimenteren met kunst. Mariska ging met haar gezin op bezoek bij de Techniekstudio van TU Delft Science Centre en vertelt waarom dit zo'n leuke activiteit is voor nieuwsgierige kinderen.
Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE
Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli opent het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen opnieuw de deuren. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.