Surflessen The Shore
Is jouw kind echt een buitenkind? Leer 'm surfen bij The Shore in Scheveningen!
Is je kind dol op buiten zijn, strand, zee en lekker actief zijn? Dan zijn surflessen echt wat voor hem/haar.
Bij The Shore Scheveningen krijgen de kinderen in kleine groepjes van maximaal 6 per instructeur. Hierdoor is er veel individuele aandacht. Bij de surflessen werken kinderen aan brede vaardigheden zoals zelfredzaamheid in de zee en muien herkennen. Ook kunnen ze unieke Surfdiploma’s behalen. Hierbij leren ze op een speels manier de skills.
Voor kinderen t/m 13 jaar begin je bij de Surf Academy Keiki’s. Stap voor stap leer je surfen, waarbij je doormiddel van het halen van surfdiploma’s wordt omgetoverd tot een echte surf(st)er. Uiteraard worden de lessen gegeven door leraren met een instructeursbevoegdheid en veel ervaring.
Elke maandag t/m vrijdag is er les om 16:00 uur. In het weekend zijn er twee lesmomenten per dag, als er genoeg aanmeldingen zijn. Elke les duurt 1,5 uur en gaat door bij 4 inschrijvingen!
Wil je kind in het weekend naar surfles? Dan graag de dag van tevoren aanmelden.
Tip: er zijn ook family lessons!
Voor meer informatie en reserveren klik je op de roze button.
Op Kidsproof.nl vindt je heel veel leuke tips voor het vieren van een kinderfeestje.
The Shore
The Hague
Openingstijden
Zie websitePrijs
€22,50 p.p.Voor surflessen kan je een 10-strippenkaart kopen, waarbij je €17,95 per keer betaalt.
Meer inspiratie
Kookcursus voor kids en tieners!
Leer de lekkerste dingen koken bij dé Kinderkookschool van Den Haag: de Haagse Kookschool!
Academy of Vocal Arts
De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.
The Residents Stadsorkest
Ben jij gek op muziek? Speel dan mee met het Residentie Orkest op verschillende podia!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek het programma 2025/2026 van Amare voor gezinnen!
Welkom bij Amare, het culturele hart van Den Haag waar magie, muziek en avontuur samenkomen! Voor ouders met kinderen in de basisschoolleeftijd is Amare dé plek om samen theater, muziek en meer te beleven. Laat je inspireren door het aanbod en ontdek waarom een bezoek aan Amare een must is voor jouw gezin.
Met je kinderen naar het Residentie Orkest 2025/2026
Klassieke muziek met je kinderen? Dat kan perfect bij de familieconcerten van het Residentie Orkest. Van Sinterklaas tot Anne de Poes. Na de voorstellingen kunnen kinderen ook zélf aan de slag in de instrumententuin. Een bijzondere ervaring!
Den Haag: leukste stad voor kinderen
Waar ontdek je alles over Nederland? Vind je de auto van James Bond? Sta je zelf te shinen op een echt podium? En vind je magie in het theater? Waar kun je bouwen met miljoenen LEGO® stenen? Kun je nu al schaatsen? Of skiën? Spelen? Rennen? Ontdekken? Waar kun je alles beleven - en meer? En dan ‘s avonds pizza’s eten. In Den Haag. Want Den Haag is de leukste stad voor kinderen – en hun ouders.