Wave Sup School
De eerste Wave Sup School van Scheveningen voor sup lessen op zee en zomerkampen!
Beginnende Stand-Up Peddelaars leren hier de kneepjes van het suppen op de Noordzee of op binnenwater.
Wanneer je al wat vaardigheden beheerst, ga je werken aan het pakken van golven, ook wel Wave Suppen genoemd.
Wave Sup School vindt je aan het Noorderstrand van Scheveningen bij strandtent Manta. De Wave Sup School biedt verhuur, privélessen en wekelijkse workshops.
Voor kinderen zijn er 3 & 5-daagse zomerkamps van Flow boordevol activiteiten op het water en op het strand in de leeftijd van 6 tot 13 jaar.
Klik op de roze button voor alle informatie.
Tip: Op zoek naar meer toffe zomerkampen? Op Kidsproof.nl vind je er heel veel met én zonder overnachting.
Lijstjes voor Den Haag
Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
10 x Voorstellingen voor kinderen in de kerstvakantie in Den Haag
In de Koninklijke Schouwburg en Theater aan het Spui beleef je samen met je kind(eren) de leukste, spannendste en grappigste voorstellingen. Hier vind je 10 aanraders voor de kerstvakantie én daarna. Ga je mee naar het theater? Tip: reserveer snel je kaartjes!
Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!
Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting . Reserveer nu!