Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pannenkoeken en meer!

Lekker eten, diertjes aaien en spelen bij De Soete Suikerbol in Pijnacker! Ook kinderfeestjes.

Zin in een lekkere pannenkoek? Dat kan bij De Soete Suikerbol Pijnacker! Het restaurant zit in een boerderij die stamt uit 1666. Naast de pannenkoeken staat er nog veel meer lekkers op de menukaart. Voor de kids ook volop keuze én bij alle kindergerechten zit een leuke verrassing!

Op de boerderij is veel te beleven. Zo kun je lekker spelen in de speelhoek, knuffelen met de diertjes of spelen met andere kinderen. Meekijken met de pannenkoekenbakkers of een mooie kleurplaat maken kan ook!

Buiten vind je de kinderboerderij met geiten, kippen, konijnen, een mooie speelweide en met mooi weer een groot springkussen. Jij op het terras en de kids vermaken zich prima. Ook voor kinderfeestjes is dit een perfect adres. Wat wil je nog meer?

Klik gauw op de roze button voor meer informatie!

Tip: Je kunt hier ook je feestje vieren!

De Soete Suikerbol Pijnacker

Ade 23

2642 JX Pijnacker

Openingstijden Kijk voor de actuele openingstijden op de website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar De Soete Suikerbol Pijnacker

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Sir Winston Fun & Games feestje

Een uitdagend en cool kinderfeestje? Vier dan je feestje bij Sir Winston Fun & Games met 3 locaties!
Reserveer
Nieuw

Powerboat feestje op zee

Eerst vol gas over zee. Daarna samen pannenkoeken eten of lasergamen. Topfeest!

JUMP Freerun kinderfeestje

Leer wat freerunnen echt is met een feestje bij JUMP freerun Den Haag. Met spectaculaire freerun trucs!

Boomklimfeestje in het Haagse Klimbos

Klimavontuur in het Haagse Bos – Ain’t no party like a Boomtopper party!

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!

Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips

Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli is het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen weer geopend. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.