Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Waterfront Vlietland

Paviljoen Vlietland heeft een metamorfose ondergaan en heet nu Restaurant Waterfront Vlietland!

Lekker weer? Dan is het heerlijk lunchen, dineren of gewoon een kopje koffie drinken op het ruimte terras aan het water. Daar zie je de zeilbootjes aanleggen aan de steiger en kano’s en waterfietsen voorbijvaren. Helemaal leuk om zelf ook eens te proberen natuurlijk!

In de winter is hier druk gewerkt aan dit nieuwe restaurant. In een volledige nieuwe look & feel. Vanaf dit seizoen geen Paviljoen Vlietland meer, maar Restaurant Waterfront Vlietland. Genieten doe je hier nog steeds! Ben je al geweest? Deel je ervaringen met ons.

Zijn de kinderen uitgegeten? Aan de rand van het terras vind je een speeltuinbootje voor de kleintjes. Kunnen ze nog even piraatje spelen.   

Waterfront is bij slecht weer ook geopend. Binnen zit je ook uitstekend!

Tip: Paviljoen Vlietland heet vanaf seizoen 2015 Restaurant Waterfront Vlietland. Aan de website wordt hard gewerkt.

Tip: Waterfront Vlietland is heel goed te combineren met bijvoorbeeld een dagje aan het meer, fietstocht of watersport bij recreatiegebied Vlietland

Restaurant Waterfront Vlietland

Rietpolderweg 13

2266 BM Leidschendam

Openingstijden Dagelijks geopend vanaf 11 uur. Op zondag vanaf 10 uur. Keuken open tot 20.00 uur.
Mail direct

Mail direct naar Restaurant Waterfront Vlietland

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Bezoek nu Kasteel de Haar!

Ontdek dé winterstad van Nederland – Kom langs & ervaar het zelf!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!

Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting . Reserveer nu!

10 x Voorstellingen voor kinderen in de kerstvakantie in Den Haag

In de Koninklijke Schouwburg en Theater aan het Spui beleef je samen met je kind(eren) de leukste, spannendste en grappigste voorstellingen. Hier vind je 10 aanraders voor de kerstvakantie én daarna. Ga je mee naar het theater? Tip: reserveer snel je kaartjes!

6 x leuke Sinterklaasboeken om te lenen

De avonden worden langer, de lampjes gaan aan en de geur van kruidnoten hangt alweer in de lucht. De perfecte tijd om samen met een stapel boeken op de bank te kruipen. In Bibliotheek Den Haag liggen de leukste Sinterklaasboekjes klaar — vol magie en avonturen. Wij verzamelden onze top 6 boeken om te lenen. Lees je mee?

Ontdek dé winterstad van Nederland – Kom langs & ervaar het zelf!

Den Haag – Slenteren over de gezellige Royal Christmas Fair. Spektakel tijdens wintersportfestival Snowfest The Hague. Uitwaaien op het strand. Lichtjes in de Scheveningse haven en op heel veel andere plekken in de stad. Het Groot Kerstcircus. De traditionele nieuwjaarsduik Scheveningen. Het is slechts een greep uit alle activiteiten. Den Haag is dé winterstad met een bomvol programma!